Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

AK PARTİDE İLÇELER AÇIKLANIYOR ..!

AK PARTİ MERKEZDE MEHMET

İLÇELER ADAYLARI

AK PARTİ MERKEZDE MEHMET CEYLAN İSMİNİ BAŞBAKAN KANALI İLE AÇIKLADI. ŞİMDİ TÜM GÖZLER İLÇELERDE. YENİCE İLÇESİNDE ZEKİ ÇAYLI, ESKİPAZAR’DA DURSUN BAŞ VE EFLANİ’DE İBRAHİM ERTUĞRUL İLE YOLA DEVAM DENMESİ BEKLENİYOR.

 

BU ARADA ADAY ADAYLARININ ÖNEMLİ İSİMLERDEN OLUŞMASI İLE TÜM GÖZLER SAFRANBOLU’DA. SAFRANBOLU ‘DA ADAYLIĞA BİR ADIM YAKIN OLAN DR NECDET AKSOY ” HER ŞEY  DÜNYA MİRAS KENTİMİZ SAFRANBOLU” İÇİN DERKEN TÜM İLÇELERİN ADAYLIKLARININ HAFTA SONUNA KADAR AÇIKLANABİLECEĞİ İDDİA EDİLDİ.

 

MANSETT

 

Başkan baş

Karabük Ak Parti ilçelerde  belediye başkan adaylarını açıklamaya hazırlanıyor. Ovacık,Eflani,Eskipazar,Yenice ilçelerinde sorun yaşamayan Ak parti Safranbolu’da çok ince araştırmalar ve kamuoyu yoklamaları yaparak hedefe varmak istiyor.

çaylı yen bşk

Yenice ilçesinde Zeki Çaylı ile yola devam edeceğini açıklayacak olan Ak Parti yöneticileri, Eskipazar’da 6 aday adayı olmasının sevindirici olduğunu belirtiyorlar. Bu arada Eskipazar’da da ibre Dursun Baş’a yönelik diyen parti içi kaynaklar Ovacık ve Eflanide sorun yok, Eflani de İbrahim Ertuğrul çok başarılı ve yola devam edilir görüşündeler.

ibrahim-ertugrulOvacık ilçesinde genç  bir isim aday olabilir görüşünü de dile getiren aynı kaynaklar, en büyük sıkıntısının Safranbolu’da olduğunu ancak geçen 4 senelik hizmetlere bakıldığında Dr Necdet AKSOY^’UN bir kaç adım önde olduğunu dolayısı ile ibrenin  Aksoy’dan yana olduğunun altını çiziyorlar.

 

 

 

baskan necdetTüm bu verileri çok sık ayrıntılar ve kamuoyu yoklamaları ile takip eden Ak parti yönetimi ise gerek Karabük merkezde gerekse ilçelerde çok büyük bir sınava gireceğini bildiklerini ifade ederek, Merkezde bir kez daha kaybetme lüksümüz yok, bu arada ilçeler zaten bizde,AK partili belediyelerin başarılı çalışmaları var, şimdi kaybetmemiz halinde ayrı bir sıkıntı  , bu anlamda çok daha fazla çalışma zamanı gelmiştir şeklinde açıklamalar yapıyorlar.

 

 

Web Tasarım & SEO: Best4SEO