Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

AK Partide Merkez İlçe Topluca İstifa Kararı Aldı

Karabük AK Parti Merkez

kemal-karadeniz-sert-vurdu

Karabük AK Parti Merkez İlçe Başkanı Kemal Karadeniz ve 28 Yönetim Kurulu üyesi istifa kararı aldı. Toplam 30 kişiden oluşan Merkez ilçe de bir üye istifasını vermedi.

 

Karabük AK Parti İl yönetiminin yeniden atanması sonrası yeni yönetim için kolları sıvayan İl Başkanı Timürçin Saylar istifaları şimdilik kabul etmemesine rağmen,Merkez İlçe başkanı Kemal KARADENİZ il yönetimin önünü açmak ve rahat hareket edebilmesini sağlamak adına istifa kararı aldı.

Edinilen bilgilere göre toplam 30 üyeden oluşan merkez ilçede 29 üye istifalarını vermesine karşın bir üye Necati Ton istifa etmedi. İstifa etmeyen Ton’un görevden alınacağı iddia edilirken 29 istifa ile yeni merkez ilçe oluşumu içinde düğmeye basıldığı ifade edildi.

Öte yandan AK Parti mahalle başkanları da merkez ilçe ile birlikte istifalarını verdi. Tüm istifaların yeni atanan il başkanı Timürçin saylar’ın önünü açma adına olduğuna değinen Ak parti içinde ki kaynaklar önümüzde Cumhurbaşkanlığı seçimleri var,Karabük’e daha iyi hizmet gelmesi adına bu kararı almak durumundaydık şeklinde görüş beyan etmeleri dikkatleri çekti.

Web Tasarım & SEO: Best4SEO