Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

AK PARTİDE PEHLİVAN BAYLAN SESLERİ

    AK PARTİDE

 

 

AK PARTİDE PEHLİVAN BAYLAN SESLERİ

 

1

Karabük AK partiye merkezde bugüne kadar bir aday adayı başvurusu yapılacağı basında yer alırken kulislerde KBÜ rektörü Prof.Dr Burhanettin UYSAL’ın , eski Belediye başkanlarından Dursun Altıparmak ve Hüseyin Erer’in isimleri gündemi meşgul etmekteydi.

Ak parti merkez ilçe başkanlığı ise kendi içerisinde yaptığı araştırmalar sonrası merkez ilçe başkanı Kemal Karadeniz’i aday olarak göstermek istedikleri iddia edilirken AK partisine yakın kaynaklar Karabük cemiyet hayatında ismi sıkça geçen bir dönem önceki TSO başkanı Pehlivan Baylan’ı ciddi ciddi aday adayı göstermeye çalışıyorlar.

Baylan Karabük Günajans’a verdiği demeçte, “ Şeyh-i müritleri uçurur bana da sık sık bu söylemler geliyor, ancak siyasetin işaret buyuracağı yer belli Karabük’te tabiî ki böylesi bir teveccüh gösterilirse seve seve kabul ederim” dedi.

Karabük merkezde konuşulan isimlere şimdi Pehlivan baylan ile birlikte birde Kemal Karadeniz eklendi ancak resmi başvurular sonrası ve aday adaylarının durumu belli olur şeklinde yorum yapan Ak partiye yakın kaynaklar olacağı da bu isimler arasında zaten diyorlar.

Web Tasarım & SEO: Best4SEO