Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

AKSOY “70 TON ASFALT HEDEFİMİZE ULAŞIYORUZ”

  BAŞKAN AKSOY  SAFRANBOLU

 

BAŞKAN AKSOY  SAFRANBOLU İÇİN TAM YOL , YOLA DEVAM DİYOR .70 TON ASFALT DÖKECEĞİZ DEMİŞTİK BUGÜN BAKTIĞIMIZDA  HEDEFİMİZE YAKINLAŞIYORUZ ŞEKLİNDE BİLGİ VEREN  AKSOY, ” BU AKŞAM SAKEM /ASLANLAR’DA ÖĞRETMENLERİMİZ İÇİN SIRA GECESİ DÜZENLEDİK” DEDİ.

 

AKSOY “70 TON ASFALT HEDEFİMİZE ULAŞIYORUZ”

baskan_aksoy

Dünya Miras Kenti Safranbolu Belediye Başkanı Dr Necdet Aksoy 2013 yılı Asfalt dökme hedefini 70 bin ton olarak açıklamıştı.

Safranbolu bu hedefe adım adım ilerlemeye devam ederken asfalt kalitesi ile de dikkatleri çekiyor.

asft4

Altyapı çalışmaları tamamlanan her mahallede asfalt serimine devam eden Safranbolu Belediyesi hava şartlarının iyi olduğu şu günlerde çalışmalarına devam ediyor.

Belediye asfalt ekipleri ana yollarda yapılan çalışmaları yanı sıra mahalle aralarına da asfalt serimi gerçekleştiriyorlar.

 

Öte yandan 24 Kasım öğretmenler günü nedeni ile düzenlenecek olan geceye tüm öğretmenleri ve ailelerin davet eden Belediye Başkanı Aksoy; Bizim için bir harf öğretenin 40 yıl kölesi oluruz sözü önemlidir, bu anlamda kutsal bir görev yapan ğretmenlerimizi bu akşam Sıra Gecesi içinde Aslanlar  SAKEM’de saat 19.30 da bir tören gösteri sunulacaktır ” dedi.

Çok sayıda protokol üyesinin de katılması beklenen Öğretmenler için yapılan gecede çeşitli etkinlikler ve müzik şöleni de olacağı öğrenildi.

BAŞKAN AKSOY’UN 70 TON ASFALT HEDEFİNE ADIM ADIM GİDİLİYOR

Web Tasarım & SEO: Best4SEO