Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Aksoy ” Hesabı Bozacağız ” 

  İyi Parti Karabük

 

İyi Parti Karabük İl Başkanı Mehmet AKSOY  yazılı bir açıklama yaparak Parti Genel Merkez Başkanlık Divanı’nın 81 ilde revizyon ve yeniden yapılanma kararı sonrası Karabük İl Başkanlığı’na atama yapıldığını belirterek ardından yapılan çalışmalar neticesinde yeni İl Yönetimin göreve başladığını belirtti..

 

Aksoy ” Hesabı Bozacağız “

Aksoy açıklamasında ; ” İYİ Parti, güçlenmemizi istemeyenler ile parlamenter sisteme karşı olan ülkemizi bugünlerde yaşadığımız sıkıntılara sokan, ülkemizi bataklığa getirenlere ve bir sürü engellemelere rağmen bu günlere geldik. Ama biz iyiler tüm zorluklara rağmen korkmadan yılmadan vatan dedik, bayrak dedik, birlik beraberlik dedik, parlamenter sistem dedik. Hemşehrilerimizin Vatanımız ve Karabük’ümüze iyi hizmetler sunacak donanım ve bilgiye sahip vatan sevdalısı insanlarla birlikte olduğumuzu bilmelerini istiyorum.
Türkiye’de ve Karabük’te İYİ Partiyi hesaba katmayanların hesaplarını bozacağız. Bu vesile ile iyi parti il il, ilçe ve belde teşkilatlarımızın ülkemize Karabük’ümüze hayırlı olmasını, Hayırlı işlere vesile olmasını, bizleri Yaratan, Koruyan, Kollayan, Gözetleyen Yüce Rabbimden dilerim. Partili Partisiz Tüm Hemşirelerimizi Parti lokalimize SICAK Çayımıza beklerim” dedi.

 

İşte Karabük İYİ Parti İl Başkanlığı Listesi