Ana Sayfa Arama Yazarlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

AKSOY; NAMAL’I ZİYARET ETTİ, BAŞARILAR DİLEDİ

Safranbolu Belediye Başkanı Dr.

Safranbolu Belediye Başkanı Dr. Necdet Aksoy Karabük Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Sedat Namal’ı Ziyaret Ederek Hayırlı Olsun Dileklerini İletti.

 

Geçtiğimiz günlerde yapılan seçimler sonucunda Karabük TSO Başkanlığına seçilen Sedat Namal’ı ziyaret eden Safranbolu Belediye Başkanı Dr. Necdet Aksoy, başarı ve hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

S1

Ziyaret sonrası bir açıklama yapan Başkan Aksoy; “ Safranbolu ve Karabük’ün ticaret ile ilgili işlerinin yüzde 90 ı birlikte. Safranbolu’yu Karabük’ten, Karabük’ü Safranbolu’dan ayırmak mümkün değil. Özellikle ticaret, sanayi ve turizm alanında Karabük’ün bir adım ileriye gitmesi Safranbolu’nun da ileriye gitmesi anlamına gelir. Yeni yönetimin de daha önceki yönetimler gibi başarılı çalışmalar yapacağından hiç kuşkum yok. Bu anlamda bizlerde Safranbolu Belediyesi olarak yapılacak çalışmalarda, bölgemizi ileriye götürecek projelerde destek vermeye her zaman hazırız. Ben yeniden görevinizde başarılar diliyor, yeni TSO Yönetiminin de Karabük’ümüze hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum “ dedi.

TSO Başkanı Sedat Namal ise Başkan Aksoy’un ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirirken, Ticaret ve Sanayi Odası olarak bir kamu görevi yaptıklarını, Karabük’ün yararına ekonomik ve kalkınma noktasında hep beraber omuz omuza çalışacağız. Safranbolu bizim Dünya Miras Listesinde olan tarihini en güzel koruyan gurur duyduğumuz bir ilçemiz. Bu güzel ilçemizde böylesine büyük bir görevi yerine getirerek, üstüne de başarılar eklediğiniz, Safranbolu’muzu dünyanın en çok tanınan şehirlerinden biri yaptığınız ayrıca ziyaretinizden dolayı da teşekkürlerimi sunuyorum “ dedi.

Başkan Aksoy’un ziyaretinde Karabük TSO Meclis Başkanı Timurçin Saylar’da hazır bulundu.