Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

ALİ KAYA 2.ADAY ADAYI OLARAK RESMİLEŞTİ

    KARABÜK AK

 

 

KARABÜK AK PARTİDE YAPRAK KIPIRDAMAZKEN SAFRANBOLU’DA ADAY ADAYLARI SIRAYA GİRDİ. DÜN BELEDİYE BAŞKANI DR NECDET AKSOY’UN AÇIKLAMASI ARDINDAN BUGÜN ALİ KAYA İLÇE PARTİ LOKALİNDE ADAY ADAYLIĞINI AÇIKLADI.

 

IMG_6451

 

 2013-10-26 17.35.34

Ak parti ilçe başkanlığında yaptığı açıklamada “Benim için hayatımın en önemli ve en şerefli günlerinden biridir.” Diyen Ali KAYA adaylık süreci ile ilgili bilgiler verdi.

Kaya ” Tarih itibariyle, 26 Ekim 2013 tarihi hayatımın en önemli ve özel günüdür. Bu gün AK Parti Safranbolu İlçe Belediye Başkan Aday Adaylığımı sizlerin huzurunda açıklıyorum. Tabi 12 yıllık bir AK Parti süreci geçti bu ülkede. Ben de bu süre içinde AK Parti ailesinde bir takım görevler aldım. Sırasıyla Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Başkanlığı, Ankara Ak Parti İl Gençlik Kolları Yönetim Kurulu Üyeliği ve arkasından AK Parti Karabük İl Gençlik Kolları Yönetim Kurulu Üyelikleri görevlerini layıkıyla yerine getirmeye çalıştım.

12 Yıllık geçmişe baktığımız zaman, AK Parti çitayı her geçen gün bir kademe daha yukarıya çıkardı ve yükseltti. Biz de partimizin bu başarısı gibi bu süre içinde üç üniversiteyi bitirdik. Üniversite hayatımız boyunca da siyasi hayatın içinde yer aldık. Üniversite hayatımızdan sonra, ticari hayatımızda da memleketimi olan Safranbolu’yu tercih ettik ve burada ticaret görevimize başladık. Safranbolu’da Mali Müşavirlik yapan bir kardeşinizim. Eşim de Safranbolu’nun yerlisi ve burada Eczacılık yapan bir kardeşiniz.

Safranbolu’nun ekmeğini yiyen, suyunu içen, havasını teneffüs eden ve ikamet eden birisi olarak AK Parti’den Safranbolu Belediye Başkan Aday Adayıyım. Ticari hayatta bizlere gösterdiğiniz teveccühünüzden sonra 30 Mart 2014’te yapılacak olan mahalli seçimlerde karşınıza siyasette hizmet etmek için çıkmak istedik. Bu teveccühe inşallah yerel yönetimde de layık olacağız. Gençlik ateşi ile gönüllere hitap edeceğiz.

Allah nasip ederse bu süreçte AK Parti ile özdeşleşmiş olan Safranbolu Belediye Başkanlığı için Sayın Mehmet Ceylan beye, Nihat Cebeci’ye ve Necdet Aksoy kardeşimize tekrar teşekkür ediyor. Fakat çitayı bir kademe daha yukarı taşımak için aday adayı olduğumu yinelemek istiyorum. AK Parti ailesine de tekrar tekrar teşekkürlerimi sunuyorum. Rabbime bu günleri yaşattığı için, Başbakanımızın izinden gitme fırsat ve sizlerle yürüme imkanı oluşturduğu için hamdolsun diyorum “ dedi..

Parti aday adaylık başvurusunu  Safranbolu AK PArti İlçe başkanına veren ALİ KAYA desteklerinden dolayı basın mensuplarında teşekkür etti.

 

Web Tasarım & SEO: Best4SEO