Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Alman Lastik Firmasına Tepki Yağıyor

Alman lastik markasının Türkiye

Alman lastik markasının Türkiye rahatsızlığı tanıtım videosunda ortaya çıktı. Marka, Türkiye’yi haritadan silerek siyasi mesaj vermeye çalıştı.

 

 

Michelin ve Pirelli gibi dünyanın en önemli lastik tedarikçilerinden birisi konumunda olan Almanya merkezli Continental, büyük tepki çeken bir reklam filmine imza attı.

Lastik projelerinin yanı sıra otomobil teknolojileri konusunda da çeşitli çözümler üreten marka, bu alanda gerçekleştirdiği teknolojilerin kapsamlı tanıtımı için Powertrain adıyla bir reklam videosu yayınladı.

Filmde de görüleceği üzere teknolojiyle alakalı dünya üzerindeki kullanımının gösterildiği bir haritadan faydalanan şirket, bu harita üzerinde Türkiye’yi yokmuş gibi göstermeyi tercih ediyor. Reklamda sadece Marmara Denizi’nin görüldüğü harita kısa sürede tepkilerin odağı haline geldi. 

Sosyal medyada büyük tepkiler alan şirketin reklamı sonrası Türkiye de bir çok firma tepkisini koydu Ancak Karabük satıcısı ise Türk vatandaşların onlarca tepkisine karşın bir önlem almayışı, tepki göstermemesi  dikkatleri çekti.

 

Video haber Kaynak Haber7 

Web Tasarım & SEO: Best4SEO