Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Altınöz “Çanakkale’de ve 15 Temmuz’da aynı ruhla mücadele verdik”

AK Parti Karabük İl

AK Parti Karabük İl Başkanı Av. İsmail Altınöz 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Zaferinin 105. yılı nedeniyle bir mesaj yayımladı.

Altınöz Mesajında; “İstikbal ve istiklal yolunda, iman gücüyle, azim ve fedakârlıkla kazanılan Çanakkale Zaferi’nin 105. yılını en kalbi duygularımla kutluyor, vatan ve bayrak uğruna şehit olan tüm kahramanlarımızı rahmetle, minnetle yad ediyorum.

Ezelden beridir hür yaşamış milletimizin Çanakkale’de gösterdiği olağanüstü mücadele, “Çanakkale Geçilmez!” sözünü ve inancını hafızalara kazımıştır. Tarihte eşi benzeri görülmemiş bir kahramanlık örneği ile düşmanı Çanakkale’den geçirmeyen aziz milletimiz, gözünü kırpmadan, canını düşünmeden şehadete yürümüştür. Çanakkale Şehitlerimizin bize emanet ettiği kutsal vatanımızı onlar kadar kararlı ve güçlü bir şekilde savunmak zorundayız.

105 yıl önce olduğu gibi bugün de ülkemizin birlik ve beraberliğini tehdit eden odaklar olduğu aşikardır. Çanakkale Zaferi’ndeki şahlanışı kendimize şiar edinen bizler, alçakça bir işgal girişimi olan 15 Temmuz’da aynı ruhla mücadele verdik. Sn. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde ayağa kalkan milletimiz, ezanına, bayrağına, vatanına canı pahasına sahip çıktı. Kahraman Mehmetçiklerimiz ve güvenlik güçlerimiz her yerde ve her zaman mücadelelerine devam ediyorlar. Ülkemizi yüceltmeye, vatanın bölünmez bütünlüğünü korumaya mutlak surette devam edeceğiz!

18 Mart Şehitler Günü’nde, bu aziz toprakları bizlere emanet eden Gazi Mustafa Kemal ve silah arkadaşları başta olmak üzere tüm şehitlerimizi, ebediyete irtihal etmiş gazilerimizi rahmetle, minnetle, şükranla anıyorum. Ruhları şad, mekânları cennet olsun.” İfadelerine yer verdi.