Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

AYAR İDDİALARA CEVAP VERDİ

    Hafta sonu

 

 

Hafta sonu yapılan temayül yoklamasında Safranbolu sandığında ŞAİBE yapıldı haberlerine karşın bugün gazetecilere bir yanıt veren Ak Parti İl Başkanı Ömer AYAR ; ” Gerçekleştirdiğimiz temayül yoklaması, Oldukça şeffaf bir şekilde geçmiştir”  dedi.

MANSETT

Ayar, gazetecilere yaptığı açıklamada, bu tür söylemlerin doğru olmadığını vurgulayarak, “Karabük’te insanların kendi özgür iradeleri ile bir temayül gerçekleştirdi, bu konuda ortaya bazı iddiaların atıldığını biliyoruz,duyduk, ancak hepsininde gerçek dışıdır” dedi

                                                                                                                       

                                       

IMG_3638İl Başkanı Ömer Ayar, ” Biz parti olarak şeffaf bir temayül gerçekleştirdiğimiz biliyoruz, Partililerimiz ve oy kullananlar biliyor, Kurallar uygun olması gerektiği gibi olduğunu biliyoruz. Bunlar nereden kaynaklandı bilmiyorum ama aday adaylarımızı kendilerini tanıtması için davet etmiş, yine Aday adaylarımıza oy kullanacakların isimlerini ve telefon numaralarını vermiştik. Bu gibi durumlarda kasıtlı veya kasıtsız bir şeyler çıkarmak isteyenler olabiliyor. Biz bu konuda çok rahatız.Ama mutlu ve rahat olduğumuz bir konu var ki herkes özgür iradesi ile oy kullanmıştır önemli olanda budur” şeklinde açıklamalar yaptı.

AYAR BRTV EKRANLARINA AÇIKLADI 

Web Tasarım & SEO: Best4SEO