Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Ayar: “Sözünün Eri Belediyecilik Böyle Olmaz”

AK Parti İl Başkanı

ömer ayar

AK Parti İl Başkanı Ömer Ayar OSB ‘de ki seçim gezileri sırasında “Önümüzde bir yerel seçim var. Bizlerde bu seçimde payımıza düşeni yapmak için sizlerle bir araya geliyoruz. İnşallah 30 Mart’ta gidişatı değiştirmek ve Karabük’ü de bir kent yapacağız dedi.

Ayar “ Beş yılı bir değerlendirdiğimizde, gidecek yolumuz yok. Asfalt yazın ‘s’, kışın ise patates tarlası gibi hal almakta. Dökülen asfalt vatandaşın ciğerlerini yakıyor. Bilmem şu kadar asfalt döktüm ne kadar asfalt dökersen dök bir işe yaramadıktan sonra bir anlamı yok.” Şeklinde mevcut belediye başkanı Rafet Vergili’yi eleştirdi.

Sözünün eri belediyecilik böyle olmaz diyen Ayar açıklamalarında şöyle dedi ; “ Seçim öncesinde 5 bin kişiye iş sözü verip daha sonra bunu inkar etmeye kalkmak sözünün erliği değildir. Yapılan her işi öncelikle inkar etmek akabinde de sahip olma gayreti içinde olmak sözünün erliği değildir. Doğalgaz konusunu hepiniz biliyorsunuz. Biz bütün teşkilatlarımızla, milletvekillerimizle doğal gazı getirmek için büyük bir mücadele verdik, doğalgaz gelmedi tüp yakılıyor diye halk kandırılmaya çalışıldı; ama bugün siyasi arenada ben Karabük’ün yüzde 80-85’ini doğalgaz ile buluşturdum diye bir propagandaya yapılıyorsa bu sözünün eri sıfatına yakışmaz halkımızda buna taviz vermez. Karabük’ün en büyük problemi su sorunuydu. Kim sahip çıkmaya çalışırsa çalışsın. Kardeşlerim şehrin içinde yaşıyoruz ve bir fiil bu gerçekleri görüyoruz. Sorunu çözen AK Parti Hükumetidir.”

YAYLACIK SEÇİM BÜROSU AÇILIŞINDAN

Web Tasarım & SEO: Best4SEO