Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Ayar”Şerefimizle,Alnımız Ak,İstifa Ediyoruz”

Dün Gece Karabük’e duyurulan

Dün Gece Karabük’e duyurulan haberimiz sonrası, bugün Ak Parti Karabük İl Başkanı Ömer Ayar, partisinin il binasında yaptığı basın açıklamasında İl Yönetim Kurulu üyeleri ile birlikte görülen lüzum üzerine istifa ettiklerini açıkladı.

ayar

Ayar ; 2001 yılında kurucusu olarak başlayıp 2007 yılına kadar il başkan yardımcılığı sonrası  İl Başkanlığı görevini yürüttüğünü belirterek şöyle dedi ; ” İl Başkanlığı ve İl Yönetimi olarak  görevimizi, görülen lüzum üzerine bugünden itibaren  istifa ederek bırakıyoruz. Göreve başlarken, onurumuzla, şerefimizle alnımız ak bir şekilde geldik. Bu kadar uzun süre görev yapmış olmamıza rağmen yine onurumuzla, şerefimizle, alnımız ak bir şekilde görevimizi teslim ediyoruz. Siyasette bu kadar uzun süre görev yapıp alnında leke olmadan teslim etmek önemli bir meseledir. İl yönetimim hepsi Karabük adına hizmet etme gayret içerisinde olan samimi, bu davaya inanmış, kente ve ülke siyasetine hizmet etmek için burada bulunan arkadaşlarımız arazide büyük bir gayretle mücadele etmiştir. Karabük adına kazanmasına adına taraf olan bir ekip olarak payımıza düşen görevimizi yaptığımıza ve Karabük’e birçok noktada değerli hizmetler kazandırdığımızı düşünerek, popülist davranmadık. Ben bundan sonraki süreçte görev alacak arkadaşlarıma Karabük’e hizmet edeceklerini düşünüyorum. Allah , Türkiye’nin geleceği adına güzel hizmetler eden bir ekibin burada oluşturulmasına yardımcı olsun, ben  oluşacağına eminim, ” 

ak parti facebook

Sürecin Karabük’te de bir bayrak değişimi olduğunu göstermektedir diyen Ömer AYAR  sorulan sorular üzerine ise  ; ” Ben Karabük’te çok uzun süre teşkilat vekil başkanlığı görevi yapmış birisiyim. Şerefle yaptığımız bu görevi gönlümüzde zerre kırgınlık olmadan bırakıyoruz. Yeniden siyasette olup olmama noktasında ise bu işler hesapla kitapla olmaz. Süreç ve konjonktüre bakılarak her şey olabilir. Biz Karabük’te siyasi olarak bir dönem yaşadık ve bitirdik. Bundan sonraki süreçte bulunulması gereken Bir Nokta varsa seve seve orada bulunacağımızı açıkça belirtmek istiyorum. Hesaptan uzak ve yine samimi bir şekilde hizmet etme amacı ile buralarda oluruz. Uygun bulunan bir liste ile yeni yönetim göreve gelecektir” dedi.

Web Tasarım & SEO: Best4SEO