Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

ŞAHİN VE ÇETİNKAYA SAPANCA KAYMAKAMINA UĞRADILAR

  DÜNYA MİRAS KENTİ SAFRANBOLU’DA

 

DÜNYA MİRAS KENTİ SAFRANBOLU’DA BAŞARILI BİR 5 SENE TAMAMLAYAN ARDINDAN  DOĞASI İLE BİR BAŞKA GÜZEL İLÇEMİZ SAPANCA’YA TAYİN OLAN KAYMAKAM GÖKHAN AYCAN’A KONUKLARI  AK PARTİ GENEL BAŞKAN YARDIMCISI VE KARABÜK MİLLETVEKİLİ M.ALİ ŞAHİN  İLE  GAZETECİ BRTV YÖNETİM KURULU BAŞKANI MEHMET ÇETİNKAYA OLDU. 

AYCAN;  “SAYIN BAŞKANIMIZ M.ALİ ŞAHİN’İ VE BERABERİNDE GELEN BRTV YÖNETİM  KURULU BAŞKANI GAZETECİ DOSTUMUZ SAYIN MEHMET ÇETİNKAYA’YI KONUK ETMENİN GURURUNU YAŞADIM, BİZLERİ ONURE ETTİLER ” DEDİ.

 

2013-11-23 16.15.08

 

 

Yaklaşık 5 senelik Safranbolu Kaymakamlığı ardından Ülkemizin doğa güzellikleri ile özellikle İstanbul’un nefeslendiği yer olarak bilinen Sapanca’ya Kaymakam olarak atanan Gökhan AZCAN’ın konukları vardı.
Karabük’ten İstanbul’a Feshane tanıtım günleri organizasyonu için geçen Ak parti Genel Başkan yardımcısı Mehmet Ali Şahin ve beraberinde BRTV Yönetim Kurulu başkanı Mehmet Çetinkaya ile birlikte, Sapanca ilçesi Kaymakamlığına atanan Gökhan Azcan’ı ziyaret ederek yeni görevinde başarılar dilediler.
Şahin ziyaretinde, Sapanca’nın çok önemli bir yer olduğuna değinerek ” buradan şimdi hızlı tren geçecek ve İstanbul’a 20 dk mesafede olacak, doğa zenginliği ile bilinen Sapanca’nın değeri artacak,” dedi.
M.Ali Şahin ; “Yasaklı Türkiye dönemlerinde Sayın Başbakanımız İstanbul İl Başkanı bende İl Başkan yardımcısıyım, İstanbul’da dönemin yasaklı siyasetçisi olan merhum Erbakan hocamızı da davet ederek bir etkinlik düzenlemek istedik. Yugoslav kökenli o dönemde sıkletinde başarılı şampiyonlukları olan bir boksör ile, yine o dönemde sporu bırakmasına rağmen bizim için tekrar ringe çıkan Cemal Kamacı ile bir gösteri maçı tertiplenmişti çok kalabalık bir kitle vardı. Bizde Sayın Başbakan ile Sapanca’ya gelip Cemal Kamacı’ya maç teklifini iletmiştik. Büyük bir organizasyon olmuştu.” diyerek Sapanca’nın kendisi ile ilgili anısını anlatarak bölgenin önemine değindi.
Kaymakam Gökhan Azcan’da ziyaretten dolayı çok memnun olduğunu, Sapanca’nın ayrı bir doğa güzelliği içinde ve geniş bir alana yayıldığını belirterek Karabüklüleri Sapancaya davet etti.

Web Tasarım & SEO: Best4SEO