Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

BAHRİYE HANIM BAĞIRDI,ŞAHİN ÇÖZÜM ÜRETTİ..

HAFTA SONUNU KARABÜK’TE GEÇİRECEK

HAFTA SONUNU KARABÜK’TE GEÇİRECEK OLAN AK PARTİ GENEL BAŞKAN YARDIMCISI VE KARABÜK MİLLETVEKİLİ M.ALİ ŞAHİN BERABERİNDE KARABÜK MİLLETVEKİLİ OSMAN KAHVECİ , İL BAŞKANI ÖMER AYAR VE AK PARTİ BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYLARI  OLDUĞU HALDE CUMA NAMAZI SONRASI YAPACAĞI  ESNAF GEZİSİ SÜRPRİZ BİR İSİM TARAFINDAN ENGELLENDİ.

70 YAŞINDA OLAN  VE KIZININ  HASTANEDE ZOR ŞARTLARDA OLDUĞUNU BAĞIRARAK ANLATMAYA ÇALIŞAN, BAHRİYE ÖZLEM SESİNİ DUYURDU  ŞAHİN’E ULAŞTI.

ANCAK M.ALİ ŞAHİN İLE GÖRÜŞÜRKEN BAYILAN BAHRİYE ÖZLEM’E  (70) İLK TEDAVİSİ HEMEN HASTANEYE KALDIRILARAK YAPILIRKEN ŞAHİN OLAYA KAYITSIZ KALMADI.

PROGRAMINI HASTANE DE YAPTIĞI TURLA DEĞİŞTİREN ŞAHİN HASTA BAYAN İLE DE GÖRÜŞÜP SORUN HAKKINDA BAŞHEKİMDEN BİLGİ ALDI.

MANSETT

Bugün Karabük’e gelerek Cuma namazı sonrası esnaf gezileri yapacağı duyurulan Ak Parti Genel Başkan yardımcısı ve Karabük Milletvekili M.Ali Şahin  sürpriz bir olay sonrası programını değiştirmek zorunda kaldı.

 

 

 

Kızının hasta olduğunu ve hastanede yattığını anlatmaya çalışan 70 yaşında ki Bahriye Özlem  sorunlarını tam anlatmaya çalışırken Şahin’in kucağına bayıldı.

Yaşlı bayan heyecan ve bağırmanın yorgunluğu ile bayıldığı anlaşılırken Şahin ve beraberindekiler derhal hastaneye yönlendiler.

 Bugün Cuma namazı sonrası aday adayları ile birlikte esnaf gezileri düzenleyen partililer Şahin’in hastaneye yönlenmesi ile programı da değiştirmek zorunda kaldılar.

Sürpriz olay karşısında soğukkanlılığını hiç bozmayan ve hemen hastaneye yönelim B.Ö ‘nün kızının bulunduğu  servise geçip başhekimden bilgiler alan Şahin, özellikle bu hastanın takibi ile kendisine bilgi verilmesini istedi.

Olaylar öncesi ve sonrası gazetecilerin sorularını yanıtlayan Şahin, Anayasa komisyonunun sıfırdan yeni bir anayasa yapamayacak duruma geldiğinden Komisyon Başkanı ve TBMM Başkanı Cemil Çiçek’in partilere anayasa yapılamaz mektubu gönderdiğini ve komisyonun sonlandığını açıkladı.

Türkiye’nin son derece özgür bir ülke olduğunu, her türlü fikrin, sorunun ve konunun konuşuluyor ve tartışılıyor olmasının Türkiye’de sağlık alameti olduğunu anlatan Mehmet Ali Şahin,  ” O nedenle her konunun tartışılıyor olmasından hiç kimse rahatsızlık duymasın. Bugün başka bir konu tartışılıyor. TUİK’in bir televizyon spikerinin evine giderek kendisinden anket formu sonucu hane halkının gelir anketi istemiş olması bile Türkiye’de tartışılıyor. Ben bunları sağlık alameti olarak görüyorum. Dershanelerle ilgili konunun tartışılmasını da sağlık alameti olarak görüyorum. Yeter ki birbirimizi kırmadan dökmeden fikir düzeyinde bunları tartışabilelim. Esas olan okullarımızdır. Dershaneler ikinci üçüncü derece ele alıp tartışmamız gereken konulardır.”  dedi.

Beraberinde Karabük Milletvekili Osman Kahveci, İl Başkanı Ömer Ayar ve İl Yöneticileri yanı sıra Belediye Başkanlığı için baş vuru yapan Aday Adayları  olan , M.Ali ŞAHİN hastanede baş hekimden aldığı bilgiler sonrası Ovacık’a geçti.

Web Tasarım & SEO: Best4SEO