Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Bakan Eroğlu Karabük’te….

İlk Olarak Karabük Valiliğine

İlk Olarak Karabük Valiliğine  Geçen ve Ardından Karabük Belediyesine Ziyarette Bulunan Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Kent Meydanında 18 Yeni Yatırım Açılışını Yaptı.

 

22222222222

 

Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Karabük’e gelerek bir dizi yatırım açılışlarında bulundu ve Karabük Belediye Başkanlığı ile Ak parti İl başkanlığını ziyaret etti.

Bakan Eroğlu, Karabük Valiliğin de karşılandı ve burada ki  basın toplantısın da, bugün Ülkenin gündeminde olan HDP milletvekillerinin gözaltına alınması ve Diyarbakır’daki terör saldırısı ile ilgili sorularını yanıtladı.

14938327_1800918790165770_223909218804774721_nArtık teröre bulaşan, suç işleyen milletvekilleri ile alakalı dokunulmazlıkların kalktığını hatırlatan Eroğlu, “Artık hukuk işliyor. Vatandaşın suç işleme hakkı olmadığı gibi hiçbir milletin vekilinin teröre destek, yardakçılık, yataklık veya suç işleme hakkı yoktur. Geçmiş suçlardan dolayı neticede mahkemeler başladı. Bütün milletvekilleri için dokunulmazlığı belli bir süreye kadar kalktığı için o çerçevede bunlar. Hukukun gereği yapıldı. Hukuk işliyor ve biz hukuk devletiyiz. Ne gerekiyorsa o yapılıyor. Mahkemelerin verdiği bir karar bu. Hükümet olarak en son terörist etkisiz hale gelinceye kadar terörle mücadele edeceğiz, bu konuda kararlıyız. Özetle vurgulamak istiyorum.” sözlerine yer verdi.” diye konuştu

04112016_veyseleroglu_5

Bakana Filografil Hediye

Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, beraberinde Karabük Milletvekili Mehmet Ali Şahin, ve protokol üyeleri ile birlikte Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili´yi makamında ziyaret etti.

Bakan Veysel Eroğlu ve protokol üyelerini, Belediye binası önünde Belediye Başkanı Rafet Vergili, Belediye Başkan Yardımcısı Fatma Danışman, birim müdürleri ve birim sorumluları karşıladı.

04112016_veyseleroglu_2Başkan Vergili, Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu’na 7,5 yıllık görev süresince yapmış olduğu proje ve çalışmaları içeren video sunum sundu. Vergili, ziyaret sonunda Bakan Eroğlu’na Karabük Belediyesi Sosyal Yaşam Merkezlerinde filografi sanatı ile yapılan tabloyu hediye ederek ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

Belediye Başkanı Vergili ziyareti sonrası Kent Meydanında  30 yeni yatırım müjdesi daha veren Bakan tüm bu yatırımların Son 3 Yılda 363 Milyon TL sını bulduğunu açıkladı.

Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Karabük Belediye Başkanı MHP’li Rafet Vergili’yi ve partisinin İl Başkanlığı’nı ziyaret ettikten sonra Devlet Su İşleri (DSİ) yatırımları toplu temel atma ve açılış töreni ile orman köylülerine kullandırılan gelir getirici tür ve orköy kredi sertifikaları dağıtım törenine katıldı.

Kent Meydanı’nda düzenlenen törene Bakan Eroğlu’nun yanında Vali Mehmet Aktaş, AK Parti Karabük Milletvekili Mehmet Ali Şahin, Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, Orman Genel Müdürü İsmail Üzmez, DSİ Genel Müdürü Murat Acu, Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürü Nurettin Taş, Meteoroloji Genel Müdürü İsmail Güneş de katıldı.

Bakan Bakan Eroğlu Kent meydanında yaptığı konuşmada  15 Temmuz darbe girişimine değinerek, “Bu darbe girişimi başarılı olsaydı Türkiye parçalanacaktı. Allah korudu. Burada özellikle Cumhurbaşkanımızın dirayeti, cesareti sayesinde milletimizin kahramanlığı, bütün kurum ve kuruluşlar ile siyasilerin desteği ile darbe girişimi püskürtüldü. İnşallah bundan sonra hiç kimse, kurum, örgüt, darbe teşebbüsünü rüyasında bile göremeyecektir” dedi.

Bakan Eroğlu, daha sonra milletvekili Mehmet Ali Şahin ve diğer protokol üyeleriyle birlikte butona basarak, 68 Milyon TL değerindeki 10 tesisin temelini attı, 8 tesisin de açılışını yaptı. Bakan Eroğlu daha sonra meydanda 5 bin adet fidanın dağıtımına da bulundu. 

 

 

Web Tasarım & SEO: Best4SEO