Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

BANA AİLENİ ANLAT

  KISA FİLM YARIŞMALARINA

 

KISA FİLM YARIŞMALARINA İYİ BİR ÖRNEK OLAN “BANA AİLENİ ANLAT” TEMASININ KULLANILDIĞI YARIŞMADA HERKES FİLM ÇEKEBİLİR DENİYOR.

 

 

 

 

                       BANA AİLENİ ANLAT

 

BANA A¦-LEN¦- ANLAT AF¦-+Ş

Aile üyeleri yönetmen koltuğuna oturacak… Uluslararası Boğaziçi Film Festivali bünyesinde gerçekleşecek  “Bana Aileni Anlat” temalı kısa film yarışması ile aile öyküleri kameraya yansıyacak…

 

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı, ailenin bireysel ve toplumsal hayatımızdaki yeri ve önemini bir kez daha vurgulamak amacıyla Uluslararası Boğaziçi Film Festivali’nin “Bana Aileni Anlat” temalı çok kısa film yarışmasını destekliyor.

“Herkes Film Çekebilir” sloganıyla yola çıkılan ve 14-30 Kasım tarihleri arasında İstanbul’da gerçekleşecek Uluslararası Boğaziçi Film Festivali kapsamında yer alan “Bana Aileni Anlat” çok kısa film yarışmasına 6 yaş üzeri herkes katılabilecek. Katılacak filmlerin süresinin en fazla 5 dakika olarak belirlendiği tematik yarışmada her yaş grubu kendi arasında yarışacak. En iyi çok kısa filmi çekene ödül olarak HD kamera verileceği yarışmaya başvurular 16 Eylül’e kadar devam edecek.

Yarışma ile ilgili detaylı bilgi www.bogazicifilmfestivali.com internet adresinden alınabilir. 

Web Tasarım & SEO: Best4SEO