Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

BAŞKAN ADAYI ELİF KÖSE’DEN TSO, TESK, SEÖD İLE TYSD’E ÖZEL ZİYARET

Safranbolu mevcut Belediye Başkanı

Safranbolu mevcut Belediye Başkanı ve CHP Belediye Başkan adayı Mimar Elif Köse beraberindeki heyetle Safranbolu’da yer alan Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi, Esnaf ve Sanatkarlar Odası, Ticaret ve Sanayi Odasını ziyaret etti.

Safranbolu’da CHP  Belediye Başkan adayı Mimar Elif Köse Safranbolu’da seçim çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

Safranbolu’da büyük ilgi gören mevcut Belediye Başkanı ve CHP Başkan adayı Köse, Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi, Esnaf ve Sanatkarlar Odası, Ticaret ve Sanayi Odasını ziyaret etti.

CHP ilçe Başkanı Bahtiyar Acar ve beraberindeki heyetle ilk ziyaretini Safranbolu Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi’ne yaptı. Kooperatif personeli ile tek tek tokalaşan Başkan Adayı Köse Kooperatif Başkanı Mehmet Çelik tarafından karşılandı.

Karşılıklı görüş alış verişinde bulunulmasının ardından Safranbolu Esnaf ve Sanatkarlar odasını ziyaret etti. Başkan Köse, Oda Başkanı Muammer Dumaner’in makamında bir süre sohbet ederek gerçekleşen görüşmede Safranbolu hakkında değerlendirmelerde bulunuldu.

Gün içerisinde son ziyaret, geçtiğimiz yıl içerisinde Safranbolu TSO Başkanlığı görevine gelen Erol Altuntepe’ye yapıldı.

Altuntepe tarafından karşılanan Başkan Köse, CHP İlçe Başkanı Bahtiyar Acar ile beraberinde  TSO Başkanlık makamında bir süre sohbette  TSO Meclis Başkanı Cengiz Ünal da katılım sağladı.

STK ziyaretlerine seçim çalışmaları döneminde daha önem veren Başkan Köse, Türkiye Yardımsevenler Derneği Safranbolu Şubesi ve Emekli Öğretmenler Derneği’ni ziyaret etti.

Dernek Başkanı Nurdan Bayramgil ve dernek yönetici ile üyeleri tarafından karşılanan Köse burada bir süre görüş alışverişinde bulundu.

Dernek Başkanı Bayramgil Başkan Köse’nin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek faaliyetleri hakkında kendisine bilgiler aktardı. Gördüğü misafirperverlikten ötürü Yardımsevenler Derneği yönetici ve üyelerine teşekkür eden Mimar Elif Köse ziyaretlerini Safranbolu Emekli Öğretmenler Derneği ile sürdürdü.

Dernek Başkanı İsmail Timar ve yönetim kurulu üyeleri ile çay içip sohbet eden CHP Safranbolu Belediye Başkan Adayı Elif Köse her iki dernek çatısı altından muazzam işler yapıldığını, Safranbolu’yu birlikte yarınlara taşıyacaklarını belirterek dernek yönetici ve üyelerine teşekkürlerini iletti. Başkan Köse dernek ziyaretlerinin ardından Sunal Tülbentçi Öğretmenevi Müdürü Şakir Göktaş’ı makamında ziyaret etti.

Köse, Göktaş’a öğretmenevi hakkında aktardığı faaliyet detayları ve hoş sohbeti adına teşekkür etti. Ziyaretler hatıra fotoğrafı çekimleri ile sona ererken CHP Safranbolu Belediye Başkan Adayı Elif Köse’ye CHP Safranbolu İlçe Başkanı Bahtiyar Acar ve parti yöneticileri ile Belediye Başkan Yardımcısı Halil Bakkal eşlik etti.