Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

BAŞKAN ÇAYLI,KAYMAKAMA BAŞARILAR DİLEDİ

    Çaylı “

 

 

Çaylı “ Kaymakamımız, Yenice’ye

Değer Katmıştır “

Yenice Belediye  Başkanı Zeki Çaylı, geçtiğimiz günlerde yayınlanan ve Cumhurbaşkanı Abdullah Gül tarafından onaylanan kararname ile Karabük Vali Yardımcılığı görevine atanan, Yenice Kaymakamı Tarkan Keskin’e yeni görevinde başarılar diledi.

Çaylı, yaptığı yazılı açıklamada, 3 yılı aşkın Yenice’de görev yapan Keskin’in, ilçeye değer kattığını söyledi ve sözlerini şöyle sürdürdü : “ Kaymakamız Tarkan Keskin, Karabük Vali Yardımcılığı görevine atandı. İlçemizdeki görevi süresince çok uyumlu ve koordineli çalışmalar sergiledik. Bizlere birçok konuda rehber oldu. Özellikle sürekli halkın arasında olmasıyla takdir gördü. Kendini yetiştirmiş ve çok iyi bir yöneticimizdi. Netice itibariyle ilçemize her alanda değer kattı. Karabük’e ve bir üst göreve atanması bizim için bir şanstır. Bulunduğu makamda yine Yenice’mize her konuda yardımcı olacak ve katkı sağlayacaktır. Bizlere olan yardımları ve yol göstericiliği sürecektir.

Biz buna yürekten inanıyoruz.

 Sayın Kaymakamımıza bugüne kadar yaptığı hizmetler için, şahsım ve ilçem halkı adına teşekkür ediyor, yeni görevinde başarılar diliyorum “

Web Tasarım & SEO: Best4SEO