Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

BAŞKAN KÖSE 2019-2024 ARASI YAPTIĞI HİZMETLERİ ANLATTI

Safranbolu Belediye Başkanı Elif

Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse 2019-2024 yılları arasında Safranbolu Belediyesi adına yapılan tüm hizmetleri içeren bilgilendirme toplantısı düzenleyerek Safranbolu halkına ve basın mensuplarına aktardı.

Safranbolu Belediyesi, Elif Köse Başkanlığı’nda kredi alarak borçlanmak yerine üretimi arttırarak 2019 yılına oranla yüzde 130 ile ödenen borçlar yüzde 3’e düştü. Başkan Köse 2019 yılında devraldığı Safranbolu Belediyesi’nin yıllık 50 milyon Tl bütçesine karşılık 65 milyon Tl borç olduğunu, 2024 yılı itibari ile yıllık 650 milyon Tl bütçesine karşılık 20 milyon Tl borç olduğunu aktardı.

Safranbolu Belediye Başkanı Mimar Elif Köse 31 Mart 2019 tarihinde göreve geldiği andan 2024 yılına kadar geçen 5 yıllık süre içerisinde Safranbolu’ya kazandırılan projeleri anlattığı bilgilendirme toplantısı düzenledi.

Safranbolu Belediyesi Leyla Dizdar Kültür Merkezinde düzenlenen toplantıya Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, CHP İl Başkanı Vedat Yaşar, Siyasi parti temsilcileri, Dernek, Oda, STK temsilcileri, muhtarlar, basın mensupları ve çok sayıda vatandaş katıldı. Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse Leyla Dizdar Kültür merkezinin bahçesine geldiği anda Safranbolulu gençler tarafından meşaleler ve sloganlar ile karşılandı.

Leyla Dizdar Kültür Merkezi’nde 5 yılın projeleri sloganı ile düzenlenen toplantı öncesi projeleri ve hayata geçirilen hizmetleri içeren video gösterimi yapıldı. Başkan Köse video gösteriminin ardından göreve geldiği günden bu yana tarihi ve kültürel mirası korumak ve tanıtmak, sosyal belediyecilik anlayışıyla sosyal, kültürel ve sportif faaliyetleri desteklemek, altyapı, ulaşım, temizlik, park ve bahçeler, çevre ve şehircilik alanlarındaki projeleri görsel sunum eşliğinde katılımcılara anlattı. Başkan Köse projeleri aktardığı konuşmasının çoğu kısmında katılımcılar tarafından büyük alkış aldı.

Yapılan açıklamada Safranbolu Belediyesi’nin 2019 senesinde yıllık 50 Milyon Tl bütçesi varken 65 Milyon Tl borcu, Elif Köse’nin devraldığı 2019 yılından 2024 yılına kadar geçen süre içerisinde ise 2024 yılı itibari ile 650 Milyon Tl bütçeye karşılık 20 Milyon Tl borç olduğu göze çarptı.

Başkan Köse bu kazançların kredi kullanarak borçlanmak yerine şantiyelerde yapılan ahşaptan, metale, asfalttan seraya kadar gerçekleştirdikleri üretimler sayesinde ortaya çıktığını söyledi. 5 yıllık projeleri içeren bilgilendirme toplantısının ardından katılımcılara Safranbolu Belediyesi Leyla Dizdar Kültür Merkezi fuaye alanında ikramlar yapıldı.

Web Tasarım & SEO: Best4SEO