Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

BAŞKAN KÖSE KURSİYERLERİ ZİYARET ETTİ.

Safranbolu Beleyesinin Halk Eğitim

Safranbolu Beleyesinin Halk Eğitim ile birlikte organize ettiği  kurslara katılım yapanları ziyaret eden  Belediye Başkanı Mimar Elif Köse, Safranbolu Belediyesi ve Halk Eğitim Merkezi iş birliği ile Safranbolu Belediyesi Leyla Dizdar Kültür Merkezi’nde açılan Mesleki Teknik Eğitim Kursu’nu ziyaret etti.

2023-2024 Eğitim Öğretim yılı kapsamında Safranbolu Belediyesi ve Halk Eğitim Merkezi işbirliği ile toplam 51 kurs hayata geçirildi. SAKEM, Meslek Edindirme, Spor, Müzik Okulu birimlerinde devam eden kurslarda bin 33 kursiyer eğitim görmekte.

Safranbolu Belediye Başkanı Mimar Elif Köse mesleki teknik eğitim kurslarını ve müzik okulunu ziyaret etti. Safranbolu Belediyesi Leyla Dizdar Kültür Merkezi’nde her biri özel sınıflarda gerçekleşen kurslara katılanlar, Başkan Köse’nin ziyaretinden duydukları memnuniyeti dile getirerek böyle bir olaya öncülük ettiği için kendisine teşekkür etti.

Mesleki Teknik Eğitim Kurslarında Rusça, İngilizce, ofis programları, müzik okulunda piyano, gitar, keman, bağlama dersi alan kursiyerlerin soru görüş ve önerilerini dinleyen Başkan Köse ardından Safranbolu Belediyesi Leyla Dizdar Kültür Merkezi Kütüphanesi’ni ziyaret etti.

Başkan Köse yapımı devam etmekte olan Hayır Çarşısı inşaatının da son durumu hakkında bilgiler aldı ve incelemeler yaptı