Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Başkan Sözen’den, İlk İade-i Ziyaret MHP İl Başkanlığı’na

Karabük’te Cumhur ittifakı her

Karabük’te Cumhur ittifakı her alanda birliktelik mesajı vermeye devam ediyor

Karabük Belediyesinin son temel atma törenlerinde AK Parti Milletvekilleri veAk parti İl Başkanı yanı sıra İl Müdürlerinin de hep birlikte törenlere katılması ardından bugün de İl Genel Meclis Başkanı Ahmet Sözem MHP İl Binasını ziyaret ederek ayrı mesaj verdi


Karabük İl Genel Meclis Başkanı Ahmet Sözen; iade-i ziyaretlerinin ilkini Milliyetçi Hareket Partisi Karabük İl Başkanlığı’na yaparak başladı.


Milliyetçi Hareket Partisi Karabük Teşkilatı olarak ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getiren Başkan Vekili Cenk Gedikoğlu, nazik ziyaretlerinden dolayı İl Genel Meclis Başkanı Ahmet Sözen’e teşekkür ederek görevinde ve çalışmalarında tekrar başarılar diledi.

Başkan Sözen ise, İl Genel Meclis Başkanlığımız adına ilk iade-i ziyaretimizi Milliyetçi Hareket Partisi’ne yapmayı düşündüğünü belirterek; “ Milliyetçi Hareket Partisi bizim ittifak ortağımız olan bir parti. Cumhur İttifakının yaşatıldığı, birlikte yönetildiği bir partidir. İl Genel Meclisi’nde de ortak çalışarak Karabük’ümüze hizmet etmeye çalışıyoruz. İttifak anlamında baktığımızda da uyum içerisindeyiz. Bu ziyaretimizin de anlam kazanmasının güzel sebebi de bu olduğu için ilk ziyaretimizi Milliyetçi Hareket Partisi’ne gerçekleştirdik. Meclis Üyelerimizle sistemli bir çalışma gerçekleştirerek Cumhur İttifakının uyumu İl genelinde göstermekteyiz” diye konuştu.


Başkan Sözen, konuşmasının sonunda Milliyetçi Hareket Partisi Karabük İl ve Merkez İlçe Teşkilatına misafirperverlikleri için teşekkür etti.


Başkan Sözen’in gerçekleştirdiği ziyarette; Karabük İl Genel Meclis Üyeleri Mehmet Çetin, Ramazan Kahriman, Şahin Biçim, Sırrı Şen ve Murat Karagül’de yer aldı.


Ziyarete Milliyetçi Hareket Partisi’ de Başkan ve Başkan Vekilleri, Milliyetçi Hareket Partisi İl ve Merkez İlçe Teşkilatları ile tam kadro katılım sağladı.

Web Tasarım & SEO: Best4SEO