Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

BAŞKAN VERGİLİ “BİZ EL ATMASAK KARABÜK’TE DOĞAL GAZ DAĞILIMINDA YÜZDE 65’LERE ULAŞILAMAZDI “

Karabük Belediye Başkanı ve

Karabük Belediye Başkanı ve Milliyetçi Hareket Partisi Karabük Belediye Başkan Adayı Rafet Vergili 2024 yerel seçim çalışmaları kapsamında Bağ-Essan sanayi sitesinde ki esnaf ziyaretlerine devam etti.

 

Başkan Vergili esnafların iş yerlerini tek tek ziyaret ederek, esnaflar ile sohbet edip, isteklerini dinledi. Ziyaret esnasında Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili’ye Milliyetçi Hareket Partisi Merkez İlçe Başkanı Abdurrahman Meşe ve parti üyeleri eşlik etti.

Başkan Rafet Vergili akşamda 5000 evler Belediye kanyon park lokalinde düzenlenen iftar programında hemşehrileri ile bir araya geldi. İftar programına katılanlar  Başkan Vergili’ye yoğun ilgi gösterirken, iftar öncesinde masaları dolaştı, sohbet etti. İftara MHP İl Başkanı Cenk Gedikoğlu’da katılım sağladı.

 

Başkan Vergili Gazetecilere yaptığı açıklamalarda ise ” Zaman zaman Emeklilere verdiğimiz hakların seçimler sonrası sona ereceği ifade ediliyormuş, buradan tekrar söylüyorum 31 mart sonrası da otobüsler ücretsiz olacak, su ücretsiz olacak, son zamanlarda mahallelerde hayat yok eleştirileri yapılmak isteniyor oysa mahallelerde o istenen hayat olmaz ki, mahallede yolun varsa, suya ulaşabiliyorsan, elektriğin varsa, doğal gaza da ulaşabiliyorsan olay  budur mahalle yaşantısı budur, samimiyetle söylüyorum biz el atmasaydık doğal gaz olayına Karabük’ün %65 ine ulaşamazdı, bu kadar net konuşuyorum” dedi

 

 

 

 

 

 

Web Tasarım & SEO: Best4SEO