Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

BAŞKAN VERGİLİ DÖRDÜNCÜ DÖNEM BELEDİYE BAŞKANLIĞI İÇİN PROJELERİNİ AÇIKLADI

Karabük Belediye Başkanı ve

Karabük Belediye Başkanı ve Milliyetçi Hareket Partisi Karabük Belediye Başkan Adayı Rafet Vergili, dördüncü dönem Belediye Başkanlığı için projelerini açıkladı.

2009 Yerel seçimlerinde Karabük’ten Belediye Başkanı seçilen ve üç dönemdir bu görevini sürdüren Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, 31 Mart tarihinde gerçekleştirilecek yerel seçimlere yine iddialı projelerle hazırlanıyor.

15 Yıllık Belediye Başkanlığı döneminde seçim projeleri arasında yer alan birçok projeyi belediye imkanlarıyla tamamlayarak halkın hizmetine sunan Başkan Vergili, dördüncü döneme de Karabük’te ismini yazdıracak projelerle çıkıyor.

PROJE TANITIM TOPLANTSINA YOĞUN İLGİ

Karabük Belediye Başkanı ve Milliyetçi Hareket Partisi Karabük Belediye Başkan Adayı Rafet Vergili 31 Mart Yerel Seçimlerinin ardından dördüncü dönemde gerçekleştirmeyi planladığı projelerini, Kanyon Düğün Salonunda düzenlenen muhteşem bir programda kamuoyu ile paylaştı.


Proje tanıtım toplantısına; Karabük Belediye Başkan Yardımcısı Seher Berker, Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Cenk Gedikoğlu, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Fatih Çapraz,sivil toplum kurum ve kuruluşlarının başkan ve yöneticileri, belediye meclis üyeleri, belediye başkan adayları, partililer, basın mensupları ve kalabalık bir davetli topluluğu katıldı.

Web Tasarım & SEO: Best4SEO