Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

BAŞKAN VERGİLİ RESMEN ‘4.KEZ’ ADAY

Milliyetçi Hareket Partisi Genel

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli’yi ziyaret eden  Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, 31 Mart 2024 Yerel Seçimlerinde  4.kez yeniden diyerek adaylığını resmen açıklıyor.

Bugün Belediye binasında Basın mensuplarına açıklamada bulunacak Başkan Vergili’nin MHP’den adaylığı kesinleşmesinin ardından dolayısıyla AK Parti ve MHP arasında ittifak olayı da resmen askıya alınmış oldu

2009 Yerel seçimlerinde ilk defa aday olan Vergili, Karabük Belediye Başkanlığını 2014 ve 2019 Yerel seçimlerini de kazanmış bu sefer de 4.kez yeniden diyerek adaylığını açıklayacak olan Başkan Vergili, aday olacağını ilk olarak MHP Karabük İl Başkanı Cenk Gedikoğlu duyurdu.

Gedikoğlu, sosyal medyasında yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi; “Belediye Başkanımız Sayın Rafet Vergili Hareketin Merkezinde Bilge Liderimiz, Sayın Genel Başkanımız Devlet Bahçeli Beyefendiyi ziyaret ederek hayır duaların aldılar, değerli hemşerilerimize selamlarını getirdiler.Üç dönemdir Karabüklü vatandaşlarımızın karşısına Memleketimize hizmet etmek niyetiyle çıktık ve kıymetli hemşehrilerimizin takdiriyle Belediye Başkanlığı makamına layık görüldük. Almış olduğumuz emaneti Karabük de yaşayan her vatandaşın bizlere teslim etmiş olduğu vebalini unutmadan verdiğimiz her sözü yerine getirmeye çalıştık. Bu vesileyle Karabükümüze elimizden gelenin en iyisini yapabilmek adına 31 Mart 2024 Mahalli İdareler Seçimlerinde Belediye Başkanımız Sayın Rafet Vergili, Milliyetçi Hareket Partisi Belediye Başkan Adayımızdır. Cenabı Allah Karabükümüze ve Milliyetçi-Ülkücü Harekete hayırlara vesile kılsın inşallah.”