Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

BELEDİYE HÜKÜMET EL ELE OLMALI

    CEYLAN “BELEDİYE

 

 

CEYLAN “BELEDİYE HÜKUMET EL ELE OLMALI”

 

DSC_0033

AK Parti Karabük Belediye Başkan Adayı Mehmet Ceylan 30 Mart Yerel Seçimlerine ara vermeden devam etti. Ceylan,  geçtiğimiz akşam partisinin düzenlemiş olduğu Mahalle toplantısına katıldı ve vatandaşlara, ucuz konut yapacaklarını, vatandaşın kira verir gibi ev sahibi olacağını belirtti.

Vatandaşa ucuz konut yapacaklarını; TOKİ Başkanının samimi arkadaşı olduğunu  bunu siyaseten söylemediğini  buradan TOKİ Başkanını arayarak Yaylacık’ a TOKİ için, ucuz ev yapacağına dair söz veriyor musun diye sorabileceğini belirterek , TOKİ Başkanı Ahmet Haluk Karabel’ i aradı.  

Ceylan telefon konuşmasında ” Seçim çalışmalarındayız. Bizim dar gelirli bir mahallemiz var. Yaylacık Mahallesi, burada bir mahalle toplantısı yapıyoruz. Vatandaşlarımız, ‘Bu Yaylacık hiçbir hizmet görmedi. Bizler buralarda kiralarla baş edemiyoruz. Bize ucuz, dar gelirli vatandaşlara yönelik şekilde ev sahibi yapacak mısınız’ diye soruyorlar. Ben sizin adınıza söz verdim bu arkadaşlara. İnşallah Haluk Bey ile geleceğiz buraya ve Yaylacıktan TOKİ’ ye başlayacağız dedim,  siz nasıl görüyorsunuz, ” diye sordu. 

DSC_0035TOKİ Başkanı Ahmet Haluk Karabel ise  telefonda Ceylan’a ;” İnşallah Mehmet Bey. Orada Defterdarlıktan bakalım, hazinenin arazisi var mı? Siz bulabilirseniz arsayı bizde bir o kadar hızlı başlarız. Elimizden ne gelirse yapacağız” şeklinde açıklamalarda bulundu.

Belediye Başkan Adayı Ceylan; Karabel ile konuştuktan sonra toplantıya katılan vatandaşlara; “Biz onlara uygun arazi buluruz. Devletin arazisini de buluruz. Sizleri mağdur etmeden bütün bu projeleri gerçekleştireceğiz. Bunlar hükümetin desteği ile gelecek olan projeler. Belediye Hükümet el ele vermek durumundadır. Karabük’ün gelişmesi için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışacağız” diye konuştu.  

Web Tasarım & SEO: Best4SEO