Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

BELEDİYEDE USTALIK DÖNEMİ

      Başbakan

 

 

 

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan tarafından Karabük Belediye Başkan Adayı olarak açıklanan Kalkınma Bakan Yardımcısı Mehmet Ceylan, partililer tarafından Kemal oyman mevkiinde coşkuyla karşılandı.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Karabük Milletvekili Mehmet Ali Şahin İle   Milletvekili Osman Kahveci’le birlikte Karabük’e gelen Mehmet Ceylan, Kemal Oyman mevkinde kalabalık bir parti grubu tarafından coşkuyla karşılandı.  Ceylan bu noktadan sonra  Şahin ve Kahveci ile birlikte  bindiği otobüsle şehir turu atarak halkı selamladı.

 

CEYLANN

 

Karabük Belediyesinin ustalık dönemini yaşayacağını belirten Ceylan”Belediyenin acemisi değil, biz artık bu dönemde ustalığımızı göstereceğiz.” dedi.

Büyük bir sınava daha giriyoruz hepimizin bu sınavı kazanıp kazanamayacağı hizmetimizin sonunda belli olacak 11 yıldır Ak Parti ülkemizde iktidar sürdürmektedir. Dünya lideri büyük insan Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında yürütülen bu hareket ülkemizde çok önemli devrim niteliğinde işleri hep birlikte yaptık. Şimdi sıra bizde Belediyecilikte ustalık dönemi içindeyiz ” diyen Mehmet Ceylan , ” 2009 yılında Ak Parti olarak Karabük’te bir yol kazasına uğradık. Ancak 8 belediyeden 7’sini aldık. Merkez belediyeyi kaybetmek hepimizi üzmüştü. Yola devam hizmete devam edeceğiz. 30 Mart’ta görevi devralırsak başkanlık bize nasip olursa, her şeyden önce biz halka hizmetin, hak’a hizmet şuuru ile hareket edeceğimizden, İnsan odaklı bir anlayış içinde olacağımızın bilinmesini isteriz. Belediyenin kapısı, insanımızın en yakın derdini anlatabileceği, sorunu anlatacağı, çözüm bulacağı yer olacaktır. Güler yüzlü bir belediyecilik anlayışını Karabük görecektir. Eğer başkanlık koltuğunu oturursak, belediye personeli endişeli olmasın sadece güler yüzlü bir hizmet anlayışı istiyoruz. Bütün sorunlar ve talepler karşılanamayabilir. Ama vatandaş Belediyeden ayrıldığında mutlu ayrılacaktır.” dedi.

Belediyeciliği sadece yol, su olarak görmeyip, toplumun her türlü ihtiyacını gözetip, her türlü ortamı oluşturma gayreti içinde olacağız. Bildiğiniz gibi Başbakanımızın 2023 vizyonu var. Bu vizyonun en önemli unsuru da gençlerimiz. Güçlü toplum için, nitelikli, inançlı gençler yetiştirmek zorundayız. Gençlerimiz bizim için önemli, bu nedenle Belediyede ofisler, iş geliştirme merkezleri oluşturacağız. Gençlerin işsizlik sorununu çözmek için azmi gayret sarf edeceğiz. Kadınlarımızda bizim olmazsa olmazlarımız.Onları da sosyal hayatın içine çekmek, gerekirse ekonomik açıdan güçlendirmek için projeler üreteceğiz.Yine Karabük bir emekli kenti. Onların kalan ömürlerini sağlıklı ve huzur içinde geçirmeleri için her şeyi yapacağız. Yine Sanayici ve esnaf kesimimiz var. Onları unutmamız mümkün değil. Karabük ağır sanayinin kurulduğu bir kent. Daha dün hatırlayın Kardemir batıyordu. Şimdi bunlar unutuldu tabi. TDDY hammaddesini taşımıyor, cevher bulamıyor, elektrik parasını ödeyemiyor, maaşları veremiyordu. O zaman ben Safranbolu belediye Başkanı olarak görev yapıyordum. Zamanın koalisyon hükümetine gittik, DYY talimat bile veremediler. 2002 yılında Ak Parti hükümeti hızır gibi yetişti. Karabük Demir Çelik Fabrikaları bugünlere geldi. Bugün Kardemir hızla büyüyen, yatırım yapan bir işletme oldu. Sanayinin Karabük’te gelişmesi için gerek Kardemir’i, gerek esnafımızı, gerekse Ticaret Odamızı yanımıza alarak Karabük’te daha fazla iş AŞ üreteceğiz” dedi.

Web Tasarım & SEO: Best4SEO