Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

“Biz Hakka İnanıyor,Halka Güveniyoruz”

KAHVECİ; “BİZ MİLLETİMİZE GÜVENİYORUZ,

KAHVECİ; “BİZ MİLLETİMİZE

GÜVENİYORUZ, BUGÜNE KADAR TEK

DAYANAĞIMIZ MİLLET OLDU”

DSC_0509

 

AK Parti Karabük Milletvekili ve Milletvekili adayı Osman Kahveci, 7 Haziran genel seçimleri kapsamında hafta sonu da bir dizi ziyaretlerde bulundu.

Seçim çalışmaları kapsamında yoğun bir tempoda çalışmalarını sürdüren AK Parti milletvekili ve milletvekili adaylarından Osman Kahveci, bu doğrultuda hafta sonunda; Melisa, Göğeren, Ortaca ve Dudaş köylerinde ziyaretlerde bulunarak seçim çalışmalarını sürdürdü.

Kahveci; “ Önümüzde çok ciddi bir seçim var. Türkiye çok ciddi bir seçime doğru ilerliyor. Bu seçim bugüne kadar yapılan seçimlerden çok farklı. İnşallah en güzel ve en doğru kararı milletimiz verecek ve AK Parti’miz yine birinci parti olarak bu seçimden çıkacaktır” dedi.

DSC_0394AK Parti olarak bugüne kadar tek dayanaklarının ve güçlerinin millet olduğunu vurgulayan Kahveci; “Biz AK Parti olarak başka güçlerden destek almadık, başka güçlerin desteğini reddettik. Biz hakka inanıyoruz ve halka güveniyoruz.  Şimdi köylere veya mahallelere başka siyasi partiler gelecektir. Birçok vaatlerde bulunacaklardır. Atabildikleri kadar atacaklar.3 vereceğim 5 vereceğim diyecekler. Bir zamanlar hatırlarsınız iki anahtar vereceklerdir. Şimdi onlar ne oldu, siyasi mevta oldular gittiler. Onun için bunu fırsat bilip vatandaşın duyguları ile oynayacaklar. Biz inşallah elimizden geleni her dönem yaptık şimdi de yapacağız. Karabük’ün halini düşünün, şimdi diyebilirler mi Karabük ölü bir şehir diye. Bakın Kardemir’e 6 bin 500 işçi kardeşimiz rahat çalışabiliyor. Karabük’ün tüm alt yapıları yapıldı, köylerimize 100 milyonun üzerinde yatırım yapıldı. Onlar palavra atarlar, AK Parti yapar. Bizim onlardan farkımız ne söylersek biz onu gerçekleştiririz. Onlar da biliyor ki millet onlara iktidarlık vermeyecek. Kamuoyu yoklamaları da bu şekilde. Biliyorsunuz İngiltere’de bir seçim oldu. O akşam kazanamayan partiler ne yaptı? Hepsinin liderleri istida etti; ama Türkiye’deki AK Parti dışındaki siyasi partiler 9 defa seçim kaybetti. İstifa etmeyi kimse aklından geçirmiyor. Şimdi de muhalefet parti liderleri bir başka yol deniyorlar. Oylarını arttırmak gibi bir düşünceleri var. Diyorlar ki millet bize, bizim politikalarımız ile oy vermiyor. O zaman millete vaat edelim söyleyebildiğimiz kadar çok şey söyleyelim düşüncesine kapıldılar. Belki bazıları inanırda oylarımız bir iki oy artar düşüncesindeler. Yalnız şunu akıl edemiyorlar; milletimiz sandıkta en doğru kararı vererek yine AK Parti ile durmak yok yola devam diyecekler” diye konuştu.

AK Parti Karabük Milletvekili ve

Milletvekili adayı Osman Kahveci,

“Önemli olan yapılan hizmetler, bizler

gelip geçiciyiz” dedi.

Öte yandan Yapımı yılan hikâyesine dönen ve geçtiğimiz haftasonu yapımı tamamlanan Çukurca köprüsü hizmete açıldı. Yapımında AK Parti Karabük Milletvekili ve Milletvekili adayı Osman Kahveci’nin çok büyük emeği olduğunu vurgulayan köy sakinleri köprünün adının ‘Osman Bey Köprüsü’ olmasını talep etmeleri üzerine, Milletvekili Osman Kahveci önemli olan hizmetin gerçekleştirilmesi ve de faydalı bir çalışmaya imza atılması olduğunu söyleyerek; “Bu köprü talebi bana geldiği zaman ben milletvekiliydim; ama prosedürü de biliyordum. Gerekli girişimleri yaparak Orman Genel Müdürlüğü, Karabük Orman İşletme Müdürlüğü ve Karabük İl Özel İdaresi ile gerekli çalışmaları yaparak köprümüzü bitirdik. Tabi burada arsasını köprü yapmak için bağışlayan ve köprünün bitmiş halini görmeye ömrü yetmeyen çok değerli bir büyüğümüz var. O da Sadık Çetin amcamızdır. Bizler gelip geçiciyiz, bizim için en önemli armağan vatandaşımızın bizden istediklerini gerçekleştirmek ve onların hayır dualarını alabilmektir. Vatandaşımızın gönlüne girebiliyorsam, onların gönüllerinde hoş seda bırakabiliyorsam ne mutlu bana. Onun için bu köprüye benim adım verilmiş, verilmemiş çok önemli değil. En büyük fedakârlığı arsa sahibi rahmetli Sadık amca yaptı bu sebeple bu köprünün adı Sadık Amca Köprüsü olsun. Benim derdim Karabük’ümüze bir çivi daha fazla çaktırmak. Bundan yıllar sonra da güzel hizmetler ile anılmak” diye konuştu.

DSC_0332

Kahveci, Çukurca Köyü’ne zamanında asma köprü ile geçildiğini şimdi ise çok güzel bir köprü yapıldığını belirterek, “Burada vatandaşlarımız çok sıkıntı çekti. Çocukları okula gidenler çok sıkıntı yaşadı; ama çok şükür girişimlerimiz sonucunda Çukurca Köyümüze böyle güzel bir hizmeti kazandırdık. Allah devletimize, milletimize zeval vermesin. Köprümüz de halkımıza tekrar hayırlı uğurlu olsun” dedi.