Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

BRTV SPOR PROGRAMINDA KARABÜK’TE SPOR MASAYA YATIRILDI

      BRTV

 

 

 

BRTV ORTA SAHA PROGRAM YAPIMCISI CENGİZ TOPUZ’UN SUNDUĞU , BASIN KULİSİ VE GÜNDEM PROGRAMLARININ SUNAN VE HAZIRLAYAN ZAFER ACAR, BRTV SPOR YORUMCULARI SEMİH GÜNEY İLE MAHİR ACAR YANI SIRA KARABÜK HABER SPOR YAZARI METİN CİN VE KARABÜK GÜNDEM HABER SİTEMİZ VE GÜNAJANS GENEL YAYIN SORUMLUMUZ  SEMİH GÜLEN KATILIM YAPTIKLARI , SPOR PROGRAMINDA KARABÜK’TE SPOR VE TESİSLER GÜNDEME GELDİ.

 

 

KARABÜKSPOR TAM NOT ALIRKEN

KARABÜK’TE Kİ SPOR TESİSLERİ ELEŞTİRİLDİ

 

 

BRTV Stüdyolarında canlı olarak dün akşam gerçekleştirilen programda Karabüksporun Gençlerbirliği ile oynadığı karşılaşma ile Trabzon spor ile oynayacağı karşılaşmalar masaya yatırılırken , Stadyum da yaşanan gecikmeler ve Karabük’te ki spor tesisleri de masaya yatırıldı.

 

Orta saha program yapımcısı ve sunucu Cengiz Topuz’un konukları BRTV Spor yorumcuları Semih Güney,Mahir Acar, BRTV Gündem program yapımcısı Zafer Acar yanı sıra Karabük haber Gazetesinden Metin CİN ve Karabük Gündem/Günajans adına Semih Gülen katılım yaptılar.

 

İlgiyle izlenen programda  sosyal medyadan gelen sorular belirleyici oldu. Karabük spor severlerin stadyum konusunda ki eleştirilerini haklı bulan program konukları “Ülkenin hiç bir yerinde böyle geciken ve yarım bırakılarak kentte huzursuzluk yaratılan stadyum yok” diyerek eleştiri yaptılar.

 

 

Web Tasarım & SEO: Best4SEO