Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Buruk Kutladık (!)

    Manisa’nın Soma

KRB_0297

 

 

Manisa’nın Soma ilçesinde meydana gelen maden faciası nedeniyle bu yıl 95. yılını kutlanan  19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı tüm yurtta ve Karabük’te hüzün içinde kutlandı.

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kutlamaları kapsamında resmi anma ve çelenk sunum töreni gerçekleştirildi.

Atatürk Anıtında gerçekleştirilen törene Vali Orhan Alimoğlu, Vali Yardımcısı Tarkan Keskin, Karabük Üniversitesi Rektörü Burhanettin Uysal, Belediye Başkan Yardımcısı Fatma Danışman, Jandarma Binbaşı Hasan Bal, İl Emniyet Müdürü Serhat Tezsever, İl Milli Eğitim Müdürü İsmail Gürpınar, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mehmet Uzun, Daire Müdürleri, Siyasi Parti temsilcileri, STK Başkanları , öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

KRB_0285Saygı duruşu ve istiklal marşının okunmasının ardından  Gençlik Lideri Kağan İnan’ın günün anlam ve önemini belirten konuşması ile  masa tenisi alt yapısının güçlendirilmesine yönelik olarak Masa Tenisi Federasyonu ile Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’nün ortaklaşa düzenledikleri “Binlerce Raket” projesine katılan okullara katılım belgeleri verildi.

Mehmet Vergili Fen Lisesi, Bağlar Şehit Atilla Bodur İlkokulu Spor Kulübü, Safranbolu Atatürk Anadolu Lisesi, Mevlana İmam Hatip Orta Okulu ve Esentepe Orta Okulu temsilcilerine katılım belgeleri Vali Orhan Alimoğlu tarafından verilmesinin ardından tören sona erdi

Törende protokol hataları,kimin nerede duracağı ve düzensizlik göze çarptı.