Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

BÜYÜKÖZDEMİR PROJELERİNİ TANITTI, AYDIN YAZILI AÇIKLAMA YAPTI..

Safranbolu Ak Parti Belediye

Safranbolu Ak Parti Belediye Başkan Adayı Ali Büyüközdemir, projelerini açıkladı…İlçe Başkanı Aydın “Çatı ve temeli belediye tarafından atılan hiç bir tesis yok.” dedi

Ak Parti Safranbolu Belediye Başkan Adayı Ali Büyüközdemir projelerini muhteşem bir organizasyonla tanıttı. Leyla Dizdar Kültür Salonunda düzenlenen törene katılım yoğun oldu. Projelerin halka tanıtıldığı törene katılım yoğun olurken, Safranbolu Eski Belediye Başkanı Mustafa Eren’in yanı sıra Safranbolu Belediye Başkanlığı yapan Nihat Cebeci, Necdet Aksoy da katılımcılar arasında idi.

Mustafa Eren’in ismi kadar söyledikleri de dikkat çekiciydi. Her cümlesi uzun uzun alkışlanan Eren, bir önceki seçimde Elif Köse’yi desteklediğini ve eşinden dostundan da oy istediğini ancak verilen sözlerin tutulmadığını söyledi.

Eren, oy istediği herkesten özür dilediğini ifade etti. Bu seçimde Ali Başkanı desteklediğini söyleyen Eren gibi, önceki dönem Belediye Başkanlarının tümü de Ali Büyüközdemir’e desteklerini açıkladı.

Belediye Başkan Adayı Ali Büyüközdemir’in proje tanıtım toplantısına Dış İlişkiler Başkan Yardımcısı Mehmet Ceylan, Ak Parti Milletvekilleri Cem Şahin, Ali Keskinkılıç, önceki dönem milletvekili Cumhur Ünal, Ak Parti Karabük İl Başkanı Ferhat Salt, önceki dönem il ve ilçe başkanları, Karabük Belediye Başkan Adayı Özkan Çetinkaya, İl Genel Meclis Başkanı Ahmet Sözen, İl ve İlçe Genel Meclis Üyeleri, İl ve İlçe Genel Meclis ve Belediye Meclisi Adayları, Safranbolu TSO Meclis Başkanı Cengiz Ünal, Memur-Sen İl Başkanı Zeki Öz, STK temsilcileri, Safranbolu İlçe Teşkilatı ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Öte Yandan Safranbolu Ak parti İlçe Başkanı Yasin Aydın yazılı bir açıklama yaparak, “Belediye Başkan Adayı Ali Büyüközdemir’in proje tanıtım toplantısı öncesinde CHP ‘ nin belediye başkan adayının kurumsal iletişim grubundan video servis edildiğini, bu videoda bir internet sitesinde yapılan programındaki konuşmalarım kesilerek Elif Köse lehine bir algı oluşturulmaya çalışıldı” ifadelerine yer verildi.

Aydın açıklamasında şöyle dedi  “Tam da proje tanıtımı anında böyle bir videonun yapılması çok manidar… CHP Belediye Başkan Adayına yine teşekkür ediyorum , neden? CHP nin gerçek yüzünü, kendi gerçek yüzünü gösterdiği için. Programdan onunla ilgili teşekkür kısımlarını keserek yayınladığı için onun adına yine üzüldüm. Şuanda benim konuşmalarımı keserek oluşturmak istediği algıyı anlıyorum , anladığım kadarıyla bu algı onun işi olmuş algıdan besleniyor. Ama ben herzaman doğruları söylemeye devam edeceğim. Programdaki konuşmalarıma gelince; Kendisinin 2019 seçimleri öncesi Proje tanıtımında Safranbolunun ihtiyaçlarıyla ilgili Doğru tespitler yaptığını söyledim ancak , bu tespitlere rağmen hiç bir projesini hayata geçirmediğini de söyledim. Aslanlar Sosyal Tesisinin daha önceden de orada olduğunu sadece tefrişat ve çevre düzenlemesinin yapıldığını, yine Leyla DİZDAR Kültür Merkezinde de tefrişat yapıldığını yani CHP Belediye Başkan Adayının yapmadığını, kreş ve park konusunda kendi eliyle yapmadığını yine dile getirdim. Programı kesmediğinizde hepsi net şekilde anlaşılıyor. Hatta söz verip yapamadığı projelerin bulunduğu bölgelerdeki havadan Drone görüntüleri ile son hallerini sundum. Böyle bir programdan kendine bir video yapması gösteriyor ki “Artık yolun sonu geldi”

“Çatı ve temeli belediye tarafından atılan hiç bir tesis yok. “ ifadelerinde yer veren Aydın,  Projeler söylediğimiz gibi hep tespitte kalmış. Tespitler doğru ama çözüm yok, çözümsüzlük, insanları kandırma var. “Bizim siyasi kültürümüzde muhalefet etmek için muhalefet yok. “Vatandaşlarımız lehine her ne varsa yanında olur teşekkür de ederiz.” dedi

Web Tasarım & SEO: Best4SEO