Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

ÇEBİOĞLU GOLD RESİDENCE

      ÇEBİOĞLU

 

 

osman güldemir

 

ÇEBİOĞLU GOLD RESİDENCE

 

 

Kentlilerinde ruhu ve yüreği vardır sevgili okurlar. Belediye Başkanımız Sayın Rafet VERGİLİ’nin Kentsel değişim ve dönüşümü ile, Üniversitemizin toplumsal değişim ve dönüşüme kazandırdığı ivme ;

Hem Sosyolojik hem de Kültürel hem de ekonomik olarak Karabük’e bir çok alana yansımış durumda.

İnsanlar yüksek kaliteli yapılarda, sosyal imkânları geniş, kendi kendine yetebilen güvenliğini sağlayabilen, modern kentin yaşam tarzı olan RESİDENCElerde, HOMO OFİCE’ lerde yaşamak ve çalışmak istiyor.

Karabük yeni bir yaşamla tanıştı bu yaz ÇEBİOĞLU GOLD RESİDENCE’den bahsediyorum. Birkaç akşam ve dostlarımın düğününde buluştum.

Kapıdan girişte sizi son derece saygılı karşılayan güvenlik bilimlerinden geçtiğimizde, sanki ayrı bir dünya, renkli bir yaşam, sıcak bir dostluk sarmalıyor sizi.

Kavurucu yaz sıcaklarında havuz başında iftarınızı açmak düğünlerde mutluluklara ortak olmak, ruhunuza farklı güzellikler yansıtıyor.

Mavi akşamlarda geceye yol alırken, sarı çiçeğin eteklerinden yayılan hüzün yüklü rüzgârlar, gökyüzünün derinliklerinde yıldızların sessiz türküsünü Olimpik yüzme havuzunun pırıl pırıl suyuna yazarken;.

Yaşam umudun ve mutluluğun resmine dönüşüyordu sanki…

Sevgili dostlar bir gerçek var ki umut ve beklentileri olan insanlarla güzelleşir şehirler. Bu konsepti Karabük’e kazandıran, YENİ HAYATLAR adına yeni yaşam alanlarının öncülüğünü yapan, hayatta başarıların cesaret ve risk almaktan geçtiğini bize bir kez daha hatırlatan Adnan ÇEBİ kardeşime bu güzel tesisi bizlerle buluşturduğu için teşekkür ediyorum.

Sevgili Adnan;

Bazen bir hayat giderken, yeni hayatlara merhaba der… Yeni projelerde buluşmak umuduyla sana başarılar diliyorum.

Web Tasarım & SEO: Best4SEO