Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

ÇEBİOĞLU VE YURTLAR FULL DOLDU , KBÜ KAYITLARI HIZLANDI

  ÜNİVERSİTE KAYITLARI BAŞLADI

 

ÜNİVERSİTE KAYITLARI BAŞLADI , ÇEBİOĞLU GOLD RESİDANCE SÖZÜNDE DURDU,  GEÇEN SEZON FİYATLARI İLE TÜM  DAİRELERİNİ KİRALARKEN 50 YE YAKIN KİŞİ SIRADA BEKLİYOR.  BU ARADA BİR ÇOK ÖZEL YURTLARDA ODALARINI DOLDURDU. KBÜ BEREKETİ OLARAK ADLANDIRILAN DOLULUK KARABÜK’ÜN  HALEN YURT SORUNU İLE BAŞ BAŞA KALDIĞINI GÖSTERİYOR..

 

 

 

KBÜ  KAYITLARI İLE KENTTE YURTLAR FULL ÇEKTİ..

 

ÇEBİOĞLU GOLD RESİDENCE YOĞUN İLGİ..

 

33333333333333

Karabük Üniversitesine kayıt yaptırarak özel yurtlarda ve Residence’de kalmak isteyenler arasında erken davrananlar yurt ve kalacakları sorunları çözerken kayıtlara geç gelecek olanlar yer arayışlarında sıkıntı çekecekler.

Karabük’ün en modern ve güvenlik , sosyal alanları ile tercih edilen Çebioğlu Gold Residence Yönetim Kurulu Başkanı Adnan ÇEBİ, ” Bu sene bizde daha sağlıklı çalışma ortamı yakaladık, elit ve prensipleri olanlar bizi tercih ederken bizde aynı tercihleri  kullandık, şu an full doluluk oranı ile tüm konutlarımız kiralanmış durumda” dedi.

 

Öte yandan Kuruluşunun 6. yaşını kutlayan, Türkiye’nin en hızlı büyüyen üniversite iddiasını taşıyan KBÜ ’de 2013-2014 eğitim öğretim dönemi kayıt heyecanı tüm hızIyla devam ediyor. Üniversiteye Lisans Yerleştirme Sınavı (LYS) sonuçlarına göre kayıt hakkı kazanan öğrencilerin kesin kayıt işlemleri, 2 – 6 Eylül 2013 tarihleri arasında yapılacak. 10.930 öğrencinin kayıt yaptırma hakkı kazandığı KBÜ fakülte, yüksekokul ve meslek yüksekokullarına kayıtların ilk günü 3 bin 420 öğrenci kayıt yaptırdı.

KBÜ,  kayıt hakkı kazanan öğrencilerini Karabük Terminalinde karşılayarak, oluşturulan danışma merkezinde verilen rehberlik hizmetiyle öğrencileri ve ailelerini Demir Çelik Kampüsü’ndeki kayıt noktalarına en kolay şekilde ulaştırmayı ve onlara her konuda yardımcı olmayı amaçlamaktadır. Kayıt işlemlerinin hızla tamamlanması için Demir Çelik Kampüsü (Merkez Kampüs)’nde 3 ayrı kayıt merkezi oluşturuldu. Oluşturulan kayıt merkezlerinde öğrenciler internet üzerinden yaptıkları ön kayıt işlemi ile kayıtlarını 1 dakika gibi kısa bir sürede gerçekleştirdiler.

DSC_0234Ailelerin daha heyecanlı olduğu gözlenen kayıt sırasında öğrenciler kalabalık olmasına rağmen sistemin hızlı bir şekilde işlediğini ve işlemlerini 1 dakika gibi kısa bir sürede gerçekleştirdiklerini ifade ettiler.

Kayıt yaptıracak öğrenciler; Kayıt duyurusu, kayıt yerleri ve harç miktarları ile kayıt için gerekli tüm diğer bilgilere KBÜ ’nün www.karabuk.edu.tr adresindeki ‘2013-2014 Eğitim Öğretim Yılı Yeni Kayıt Duyurusu’ linkinden ulaşabileceklerdir.

 

Öğrencilerinin ‘Biz Karabük Üniversiteliler’ ruhunu tadacak olmalarından mutluluk duyduğunu ifade eden Rektör Prof. Dr. Burhanettin Uysal; “Öncelikle Üniversitemize kayıt yaptırmak için gelen öğrenci ve ailelerini tebrik ediyor, Üniversitemize ve üniversite kenti Karabük’e hoş geldiniz diyorum. Karabük Üniversitesi öğrenci odaklı bir üniversitedir. Bugün itibariyle başladığımız kayıtlarımız ile Karabük Üniversitesi ailesine katılacak olan yaklaşık 11 bin öğrenci ile öğrenci sayımız 30 bini aşmış olacak. 2-6 Eylül tarihleri arasında kayıt için Karabük’e ve Karabük Üniversitesi’ne, öğrenciler ile aileleri olarak 40-50 bin civarı bir insanın gelmesini bekliyoruz. Öğrenci ve ailelerinin Üniversitemizden ve şehrimizden memnun ayrılmaları konusunda tüm hazırlıklarımızı yaptık ve kayıt işlemlerini de 1 dakika gibi kısa bir sürede gerçekleştiriyoruz. Karabük Üniversitesi’nin bugünlere gelmesindeki en büyük destekçisi Karabük Halkının bundan önce olduğu gibi bundan sonra da gerekli desteği sağlayacağına ve gereken misafirperverliği göstereceklerine olan inancım tamdır. İnanıyorum ki el birliği ile misafirlerimizi memnun olarak Karabük’ten uğurlayacağız. Üniversitemiz personeline kayıt sırasında gösterdikleri hassasiyetten dolayı teşekkür ediyor, Karabük Halkına da şükranlarımı sunuyorum. 2013-2014 eğitim öğretim yılımızın Üniversitemize, kentimize ve ülkemize hayırlı olmasını diliyorum.” dedi.   Karabük Üniversitesi’nde öğrenci kayıtları 6 Eylül 2013 Cuma günü mesai bitimine kadar devam edecektir.

Web Tasarım & SEO: Best4SEO