Çelik İş 1 Mayısı Kutladı..

Son Güncelleme : 30 Nisan 2015 - 13:22

ülvi

Karabük Çelik İş Sendikası 1 Mayıs İşçi

Bayramı İle İlgili Açıklama Yaptı.

 

Şube Başkanı Ulvi Üngören tarafından yapılan açıklama şöyle;

 

DEĞERLİ BASIN MENSUBU;

BİZLER, HAKLAR İÇİN, ÖZGÜRLÜKLER İÇİN, DEMOKRASİ İÇİN, SAYGIN BİR İŞ İÇİN, GÜVENLİ VE GÜVENCELİ ÇALIŞMA HAYATI, İNSAN ONURUNA YARAŞIR BİR YAŞAM İÇİN, EMEK MÜCADELESİ VEREN ALIN TERİ İLE ÜRETEN EMEKCİLER OLARAK DAHA YAYGIN,DAHA FAZLA SENDİKAL ÖRGÜTLENME ADINA MÜCADELE VERMEKTEYİZ.

ŞUPHESİZ Kİ BUGÜN Kİ ÇALIŞMA KOŞULLARI BİR ASIR ÖNCESİ KADAR KÖTÜ DEĞİL ANCAK BULUNDUĞUMUZ NOKTADAN BAKILDIĞINDA İŞÇİLER VE İŞÇİ KURULUŞLARI İÇİN EN AZ O DÖNEMLER KADAR KÖTÜ, AĞIR VE DÜZELTİLMESİ GEREKEN ŞARTLAR OLDUĞU GÖRÜLÜR. İŞSİZLİK, YOKSULLUK, DİN, DİL, IRK VE CİNSİYET AYRIMCILIĞI, SÖMÜRÜ ÇALIŞMA ŞARTLARININ İNSANCA YAŞAMA İMKANLARINI GÜÇLEŞTİRMEKTE, GELİŞMEMİŞ VE GELİŞMEKTE OLAN ÜLKELER GELİŞMİŞ ÜLKELERİN REFAHINI ARTTIRAN BİR MEKANİZMANIN KISIR DÖNGÜSÜ İÇERSİNDE KENDİ, KENDİLERİNİ TÜKETMEKTEDİRLER.sedatnamal

İŞ KAZALARININ, GÜVENCESİZ KURALSIZ ÇALIŞMANIN SONA ERDİRİLMESİ İÇİN,İŞSİZLİĞİN AZALTILMASI VE DÜŞÜK ÜCRET POLİTİKASINA SON VERİLMESİ, ÜCRETLERDEN KESİLEN AĞIR VERGİLERE HAYIR DEDİĞİMİZ,KAYIT DIŞI ÇALIMANIN SONLANMASI İÇİN,SENDİKALARA ÜYE OLAN İŞÇİLERİN İŞTEN ATILMAMASI İÇİN, DAHA GENİŞ SENDİKAL HAK VE ÖZGÜRLÜK TALEBİMİZ ADINA,SENDİKAL VE TOPLU İŞ SÖZLEŞMESİ KANUNUNDAKİ BARAJLARIN VE KISITLAMALARIN KALDIRILMASI İÇİN MUCADELEMİZİ VERMEKTEYİZ.

EMEĞİ VE ALINTERİ İLE AYDINLIK GELECEKLERİNİ ARAYAN, İNSANCA YAŞANILABİLİR BİR DÜNYA İÇİN, BARIŞ İÇİN, SÖMÜRÜYE VE SOYKIRIMLARA HAYIR DEMEK ADINA TÜM EMEKÇİLERİMİZLE BİRLİKTE 1 MAYIS’TA KONYA’DAYIZ.

EMEK, BARIŞ, ÖZGÜRLÜK VE DEMOKRASİ İÇİN ÜLKEMİZİN VE DÜNYA EMEKÇİLERİNİN, TÜM İŞÇİ CAMİASININ 1 MAYIS EMEK VE DAYANIŞMA GÜNÜ KUTLU OLSUN.

YAŞASIN İŞÇİLERİN BİRLİĞİ.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

1 ADET YORUM YAPILDI

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.
ÇELİK İŞ 30 Nisan 2015 / 13:35 Cevapla

1 MAYIS I KUTLAMA METNİNİ YEMİNLE EZBERLEDİM. ALLAH AŞKINA DEĞİŞTİRİN ARTIK ŞU METNİ. HABİRE AYNI LAFLAR AYNI ŞEYLER… BUNLARI DEĞİŞTİRMEK İÇİN NE YAPTINIZ ALLAH AŞKINA.. ALTINIZDA AUDİ ARABA 15BİN MAAŞ GEL KEYFİM GEL SONRA 1 MAYISTA YAPIŞTIR BASIN BİLDİRİSİNİ KUTLANDI SAY… EEYY KENDİLERİNİ SENDİKACI ZANNEDENLER SENDİKACILIR TABİPLERDE KAFA ÇEKMEK DEĞİLDİR.