Ana Sayfa Arama Yazarlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

ÇELİK İŞ HEDEF BÜYÜTTÜ

ÇELİK İŞ HEDEF BÜYÜTTÜ

ÇELİK İŞ HEDEF BÜYÜTTÜ

 

ali cengiz

Çelik-İş Sendikası Genel Başkanı Cengiz Gül, KARDEMİR A.Ş.’de devam eden 11. Dönem Toplu İş Sözleşme görüşmelerinin masada biteceğinden emin olduğunu belirterek “TİS için bizim taleplerimiz var ve bir dönem önce yapılan toplu sözleşme ardından İnanıyorum ki bu sözleşme hem çalışanlarımızın hem kurumumuzun hayrına bir şekilde tamamlanacaktır” dedi.

Gül; “Toplu sözleşmede bir önceki geçmişteki gibi masada bitecektir. Artık yükselen bir KARDEMİR var yükselen bir çalışma yaşamı var bu toplu sözleşmede geçmişteki toplu sözleşme gibi başarılı bir şekilde masada biteceğini düşünüyorum.Şu anda toplu sözleşme ücret maddelere gelinmediği için bu konuda da açıklama yapamıyoruz,ancak toplu sözleşme endüstriyel ilişkilerin getirdiği noktada devam ediyor diebiliriz. Tüm Karabük ve KARDEMİR çalışanları gerilmeden bu toplu sözleşmeyi de güzel şekilde herkesin mutlu olacağı şekilde var olan barışı, huzuru devam ettirecek şekilde bitireceğimizi düşünüyoruz ve o konuda da adımlar atıyoruz ” şeklinde açıklamalarda bulundu

Üye sayılarının hızla büyüdüğünü ve örgütlenme çalışmalarını, e-devlet ile daha hızlı yapmayı hedeflediklerini de belirten Genel Başkan Cengiz Gül, “En son Türk Hava Yolları’nda toplu sözleşme görüşmelerimiz devam etmekte, Bu arada Sivas Demir Çelik sendikamız bünyesine dahil oldu, Üye sayımız hızla büyümekte ama nicel olarak büyürken de nitel olarak Türkiye’nin iş yaşamına katkıda bulunmak istiyoruz. Ben inanıyorum ki kısa sürede bu üye sayımız 40 binlere, 50 binleri bulacak” dedi.