Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Ceylan “Başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk Olmak Üzere, Tüm Şehitlerimize ve Gazilerimize Minnettarız”

AK Parti Karabük Belediye

AK Parti Karabük Belediye Başkan adayı Mehmet Ceylan; “Bizler tarihte her millete nasip olmayacak, bir neslin evlatlarıyız” dedi.

18mart ak parti

Ceylan; 18 Mart Çanakkale Şehitlerini Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi’nin 99. yıldönümü vesilesiyle yayınladığı mesajda, 18 Mart 1915 tarihindeki Çanakkale Deniz Zaferi’nin Türk Milletinin unutamayacağını ve dünya tarihinde de ebediyete kadar yer alacağı bir olay olduğunu belirtti.

Çanakkale Zaferi’nin 99. yıl dönümünü kutlamanın onurunu yaşadıklarını ifade eden Ceylan, mesajında şunları kaydetti:”Bizler, dünya tarihinde her millete nasip olmayacak kadar çok destan yazmış bir milletin evlatlarıyız. Bu anlamda, geçmişimizle ne kadar gurur duysak azdır. Atalarımızın canlarını ortaya koyarak bizlere emanet ettikleri bu güzel vatanımız bizlere bir emanettir. Bizlerin de tek amacı bu güzel vatana her ne pahasına olursa olsun sahip çıkmaktır. Tarihimizde birçok mücadeleler yaşamış olan ecdatlarımız kendilerini düşünmeden çoluk çocuklarını düşünmeden var güçleriyle cephelerde kendilerini siper ederek mücadele vermişlerdir. Bizler şuanda ülke topraklarımızda rahatça gezebiliyorsak, yaşayabiliyorsak bunları atalarımıza borçluyuz. Bu değerlerimizin her daim canlı tutulması gerekmektedir. Çünkü tarihimiz şanla, şerefle dolu günler içermektedir. Sadece bu günleri anarak da geçirmemek lazım. Ecdatlarımızın bizlere emanet bırakmış oldukları vatanımıza değer verip gelişmiş ülkeler seviyesine çıkartmak için çalışmalıyız. Bu milli bir görev olarak düşünülmeli ve o şekilde çalışmalıdır.”

Ceylan, “Ben son olarak Çanakkale’nin geçilmez olduğunu tüm dünyaya duyuran ve bunu canları pahasına dünyaya kabul ettiren başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, tüm şehitlerimize ve gazilerimize minnettar olduğumu dile getiriyorum” dedi.

Web Tasarım & SEO: Best4SEO