Ana Sayfa Arama Yazarlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

CEYLAN EMEKLİLERİ DİNLEDİ

CEYLAN EMEKLİLERİ DİNLEDİ  

CEYLAN EMEKLİLERİ DİNLEDİ

 

page11111

KARABÜK EMEKLİLER DERNEĞİ YÖNETİCİLERİ VE ÜYELERİ BUGÜN AK PARTİ BELEDİYE BAŞKAN ADAYI MEHMET CEYLAN VE AK PARTİ YÖNETİCİLERİNİ , DERNEK BİNALARINDA KARŞILADILAR VE KARABÜK İÇİN PROJELERİ VE BEKLENTİLERİ KONUŞTULAR.

AK Parti Belediye Başkan Adayı  Mehmet Ceylan , İl ve Merkez İlçe Yöneticileri ile birlikte   Karabük Emekliler Derneğini ziyaret etti.

 

Ziyarette “Emeklilerimize Belediyecilik hizmetlerimizden bahsettik. Güler Yüzlü Misafirperverlikleri için kendilerine çok teşekkür ediyoruz.” diyen Mehmet CEYLAN, “Her gittiğimiz yerde projelerimizi anlatıyoruz yatırımların Karabük’e nasıl geleceğini detayları ile anlatıyoruz, tabi projeler megada olsa temel İnsandır, İnsanımız için siyaset yapıyoruz ve Allah için İnsana hizmet vermek istiyoruz bu bağlamda bugün Emekliler derneğimizin değerli Yönetim Kurulu ve başkanına bir ziyaret gerçekleştirdik, ” dedi

Ziyaretten dolayı memnuniyetini belirten Emekliler Derneği Başkanı Celal Bulut’da “AK Parti Belediye başkan adayımıza  ziyareti dolayısı ile teşekkür ediyor başarılar diliyoruz “ dedi.