Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Ceylan “Filyos Projesi Yapılacak”

CEYLAN ; ” 810

CEYLAN ; ” 810 MILYON TL TUTARINDA , 25 MILYON TON YÜK KAPASITELI . KARABÜKÜMÜZ FİLYOS LİMANIYLA DÜNYAYA AÇILACAK . HER ŞEY KARABÜK İÇİN” DEDİceylan filyos projesi

Karabük’te son günlerde Filyos liman projesi iptal edildi, edilecek söylemlerine karşı Karabük AK Parti Belediye Başkan adayı Mehmet Ceylan “Bölgemizde yapımı devam eden , yıllardır konuşulan ve 10.beş yıllık kalkınma planında yer alan Filyos limanı , yapımı 2013 yılı yatırım programına alınması için gerekli olan Yüksek Planlama kurulu kararı  4 aralık 2013 tarihli 29 sayılı kararla Bakanlar Kuruluna gönderilmiştir.İmza aşamasında olan kararın nihaiyi aşamasında  25 milyon ton yük kapasiteli ve 810 milyon TL tutarındaki proje Ulaştırma Bakanlığımız tarafından gerçekleştirilecektir” dedi.

Son günlerde Filyos liman projesi olmayacak,ertelenecek gibi yine geçmiş dönemde Şirinevler de yapılan hastane için çıkartılan dedikodular gibi afaki söylemler yayılmak istenmekte, biz Karabük için yola çıktık, bölgeyi ilgilendiren bu yatırım adım adım ilerlemekte ve gerçekleşmektedir.Bunun siyasi malzeme yapılması eksikliktir bölgemiz ve Ülkemiz için çok önemli bu proje inşallah gerçekleşecektir” açıklamalarında bulundu.

 filyoss