Ana Sayfa Arama Yazarlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

CEYLAN KARABÜK BAŞBAKAN’DA ÇIKARTABİLİR BU YEREL SEÇİMLER TARİHİ FIRSATTIR

CEYLAN KARABÜK BAŞBAKAN’DA ÇIKARTABİLİR

CEYLAN KARABÜK BAŞBAKAN’DA ÇIKARTABİLİR

BU YEREL SEÇİMLER TARİHİ FIRSATTIR

DSCF6657

Ak Parti Karabük Belediye Başkanı adayı Mehmet Ceylan, Basın mensupları ile kahvaltıda buluştu. Ak Parti İl Başkanı Ömer Ayar,Merkez İlçe Başkanı kemal Karadeniz ve Parti yöneticilerinin hazır bulunduğu kahvaltılı basın toplantısı sonunda Ceylan soruları yanıtladı.

 

 

Projelerini yeniden tek tek anlatan ve 12 mega proje yanında 30 a yakın detaylı projeler olduğunu ve bu projelerden çoğunun alt yapınsın tamamlandığını belirten Ceylan, “ özellikle trafik keşmekeşi belirli basının dikkatini çekek gündemde tutuldu bu bizlerinde ana sorunu olarak ele alınacaktır, yine Yatırım AŞ projesini basın çok işlemedi ancak ben çok önemsiyorum “ dedi.

DSCF6628

Gazetecilerin sorularını cevaplayan Ceylan, Karabük Gündem de dün yine haber haline getirilen M.Ali ŞAHİN bakan mı oluyor sorusuna karşın , “Yerel basında değerli büyüğümüz Mehmet Ali Şahin’in yeni oluşacak kabinede muhtemel bir bakanlık konusu gündeme getiriliyor. Ben ihtimal vermiyorum. Ben daha büyük beklentiler içerisindeyim.Mehmet Ali Şahin bakanlık yapmış bir insan. Devlet bakanlığı yapmış, Adalet Bakanlığı yapmış onun ötesinde TBMM Başkanlığı yapmış, Türkiye’nin iki numaralı koltuğuna oturmuş bir insan. Dolayısıyla da bu aşamadan sonra ondan daha fazla görevler bekliyoruz. Muhtemelen de olacaktır buna Karabüklülerde destek vermelidir önümüzde yerel seçim var .Sayın büyüğümüz Parti tüzüğü gereği genel başkanlığa vekalet etmiş olacak. Dolayısıyla partimizin genel başkanı olacak inşallah. Şu andaki gidişat bunu gösteriyor. Parti tüzüğü gereği zaten siyasi hukuk işlerden sorumlu olduğu için parti genel başkanımız olacaktır. DSCF6641Karabük’ten çıkmış bir parti genel başkanı, iktidar partisinin genel başkanı sıfatını taşıyacaktır. Bizim siyasi geleneğimizde başbakan görevlendirilirken, siyasi partilerin başkanları görevlendirilir. Dolayısıyla büyük bir ihtimalle de başbakan olma ihtimali büyük ihtimal. Dolayısıyla biz ondan bakanlık değil, inşallah genel başkanlık, başbakanlık bekliyoruz.” Dedi.

İŞTE CEYLAN’IN AÇIKLAMALARI