Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Ceylan; Vatandaşın Derdini Dinliyor

AK Parti Belediye Başkan

AK Parti Belediye Başkan Adayı Mehmet Ceylan; “Tüm vatandaşlarımızın ve esnafımızın ellerini sıkacağız, onların dertleri ile dertlenip, mutlulukları ile sevineceğiz” dedi.

DSC_0014

AK Parti Karabük Belediye Başkan Adayı Ceylan dün İl Başkanı Ömer Ayar, İl ve Merkez İlçe Yönetimi ile birlikte Mako Çarşısı’nda esnafları ziyaret etti.

Esnaf ziyaretlerine ara vermeden devam edeceklerini ve seçim çalışmaları boyunca tüm vatandaşların ellerini sıkacaklarını kaydeden Ceylan, konuşmasına şöyle devam etti: “Bizler AK Parti olarak, vatandaşın partisi olarak hep halkımızın yanında olduk. Seçimlerden öncede zaten hep vatandaşımızın yanında olduk. Allah nasip ederse Belediye Başkanı olduğumuzda da Karabüklü hemşerilerimizin yanında olacağız. Onların dertleri ile dertlenip sorunları ile tek tek ilgileneceğiz. Projelerimizi hayata geçirmek için elimizden gelen tüm gayreti göstereceğiz. Hükümet ve Belediye el ele verip Karabük’ümüzü kalkındırmak için uğraşacağız. Karabük’ümüz her şeyin en iyisine layık. Bunu kimse unutmasın. Bizler Üniversitesiyle, Araştırma Hastanesiyle, Filyos Liman Projesi ve bunu gibi birçok yatırım ile Karabük’ümüzün adını duyurduk. BelediDSC_0052ye Başkanı olduğumuzda da hayata geçireceğimiz Mega Projeler ile daha da güzel ve gelişmiş bir şehir olacağız. Karabük’ümüzün çehresini değiştireceğiz. Yapacağımız projeler basit projeler değil her biri inanılmaz rakamlara mal olacak fiyatlarda; ama bizler bunların alt yapısını ayarladık, gerekli görüşmelerimizi yaptık. Allah’ın izniyle de Belediye Başkanı olduğumuzda da bu projelerin hepsini hayata geçireceğiz.”

Web Tasarım & SEO: Best4SEO