Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

CEYLAN’DAN ÖRNEK ADIM.

  HER DÖNEMDE BİZİM

 

HER DÖNEMDE BİZİM ADIMIZIN ANILMASI YADA BİRİLERİ TARAFINDAN ORTAYA ATILMASI BİR ANLAMDA İYİ DEMEK Kİ GÖREVLERİMİZİ YAPMAKTAYIZ SEVİLİYORUZ ANCAK MADALYONUN DİĞER YÜZÜ VAR VE BAZEN ORTAYA ATILAN İSİMLERİN ART NİYETİ OLABİLİYOR  YİNE DE BENİ KARABÜK BELEDİYE BAŞKANLIĞI İÇİN DÜŞÜNENLERE TEŞEKKÜR EDERİM , DİYEN KALKINMA BAKAN YARDIMCISI MEHMET  CEYLAN, “ BENİM KALKINMA BAKAN YARDIMCISI OLARAK BİR GÖREVİM VAR VE BURADA KARABÜK ’ ÜMÜZE , ÜLKEMİZE HİZMET VERİYORUZ, BU ANLAMDA BELEDİYE BAŞKANLIKLARI İÇİN DAHA GENÇ , HEYECANLI VE SAĞLIK DURUMU MÜSAİT ARKADAŞLARIMIZA KAPIYI AÇMALIYIZ,ENGEL OLMAMALIYIZ  ”  DİYEREK SİYASETTE HIRS VE HEP BEN OLACAĞIM MANTIĞININ ÖNÜNE GEÇEREK ÖRNEK BİR DAVRANIŞ SERGİLEDİ.

 

 

CEYLAN’DAN  ÖRNEK ADIM.

 

 

DSCF0325

Geçtiğimiz günlerde Karabük Gündem haber sitemizin yaptığı haber kamuoyunun dikkatini çekti.  

 

KarabükGündem web haber sitemiz  (www.karabukgundem.com)  ve Kanal 78 den Hakan TUCEL’in   özel haber olarak yaptıkları  röportajda Kalkınma Bakan Yardımcısı Mehmet CEYLAN “2014 yerel seçimleri var. Tabi belediye başkanlığı çok onurlu, meşakkatli ve kutsal bir görevdir. Halka hizmet etmek hakka hizmet etmektir. Benim belediye başkanlığına aday olacağım ile ilgili hemşerilerimiz ve bazı basın organlarımız çeşitli haberler yapmakta. Ben kendilerine teşekkür ederim ama şunu ifade etmeliyim ki bu işler kader kısmet meselesi. Ben hiçbir zaman bir hesap içerisinde olmadım. Hiçbir zaman bir yere talip de olmadım. Bunlar partimizin yetkililerinin bileceği işlerdir. Bazı basın organları yazıp çiziyor eksik olmasınlar ama benim gündemimde şuan da böyle bir şey yok. Daha vakit erken. Parti yöneticilerimiz bunları çok ince bir şekilde analiz edip takdir edeceklerdir. Yaşı ve sağlığı benden çok daha müsait arkadaşlarımız var. En iyi adayı partimiz elbette bulacaktır.”  Şeklinde açıklamalar yapmıştı.   

 

Ancak Ceylan’ın bu yaklaşımı yerel gazetelerde ve İnternet sitelerinde farklı yorumlandı. Karabük Belediye Başkan Adaylığı için yaşının ve sağlığının müsait olmadığını açıkladı şeklinde yapılan haberler sonrası CEYLAN   Karabük Gündem haber editörlerine “Benim o gün söylediklerim açık , sadece bu konular parti yöneticilerinin işidir, bu anlamda gençlerin önünü açmak adına yaşı sağlığı benden müsait arkadaşlar var dedim ve benim gündemimde de böyle bir şey yok onu anlattım” dedi.  

 

DSCF0322

  İŞTE KARABÜK GÜNDEM GÖRÜNTÜLERİ İLE CEYLAN’IN VERDİĞİ RÖPORTAJ    

Web Tasarım & SEO: Best4SEO