Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

CHP CUMHURİYET BALOSU GÖRKEMLİ GEÇTİ

  Cumhuriyet Halk Partisi

 

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Safranbolu  İlçe  Başkanlığı tarafından 1 Kasım 2012 Cuma akşamı düzenlenen 29 Ekim Cumhuriyet Balosu, katılımın yoğun olduğu görkemli bir ortam  gerçekleşti.

 

 CHP CUMHURİYET BALOSU GÖRKEMLİ GEÇTİ

 

 

CHP Safranbolu İlçe Başkanlığı tarafından Cumhuriyetin 90. yıldönümü nedeniyle SAFRANBOLU’DA  yemekli  “CUMHURİYET BALOSU” düzenledi.

Yemeğe CHP Ordu Milletvekili İdris Yıldız, İl Başkanı Bayram Karadağ, İlçe Başkanı Abdullah Çakır, CHP Safranbolu Belediye Başkan aday adayları Bülent Türkoğlu , Cumhur Onkardeşler ve 3.aday adayı Mustafa Kütükçüoğlu yanı sıra   çok sayıda partililer katıldı.

CHP Ordu Milletvekili İdris Yıldız , “Türkiye hep beraber bir konuya odaklandı. Başörtülü 4 bayan milletvekilinin geleceği ve bununla ilgili TBMM’de parti gruplarının tavırları, düşünceleri ve gösterecekleri tepki ülkenin gündemini kapladı. Bir kesim ise CHP’nin mecliste tartışma oluşturması ve bu tartışma ile meclisi kavga ortamına sürüklemesi ve buradan da ülkenin hep beraber yaşadığımız bölünmüşlüğü parçalanmışlığı sayın Başbakan’ın ülkeyi ikiye ayrıştırılmasını mecliste görülmesini beklediler. AK Parti’de bunu özellikle kurguladı.Ama biz  başı örtülü milletvekili bayan arkadaşlarımızın meclise gelmesinden gocunmadık, yüksünmedik onların oraya gelişleri ile kavga dövüş oluşturmadık” dedi..

Cumhuriyetin onuncu yıl marşı ile coşan davetlilere Gençliğe hitap okundu ve hep birlikte andımız okundu.

Gece geç saatlere kadar devam etti ve  aday adayları tanıtılıp  birlik ve beraberlik  sözü alındı.

 

Web Tasarım & SEO: Best4SEO