Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

CHP DURSUN ALTIPARMAK İSMİYLE SALLANDI

  CHP DURSUN ALTIPARMAK

 

CHP DURSUN ALTIPARMAK İSMİYLE SALLANDI 

 

DURSUN ALTIPARMAK’IN  AK PARTİ KARABÜK BELEDİYE BAŞKAN ADAYI OLACAĞI KONUŞULURKEN , BAŞBAKAN , MEHMET CEYLAN İSMİNİ AÇIKLADI .ARDINDAN  GÖZLER  KİLİT PARTİ DURUMUNDA Kİ CHP ADAYINA ÇEVRİLDİ.

BU ARADA MHP RAFET VERGİLİ İSMİNİ HAFTA İÇİNDE AÇIKLAYACAK İDDİALARI  YANI SIRA SAADET PARTİSİNDE OSMAN SONER MALKOÇ İSMİ ÖNE ÇIKMAYA BAŞLADI.

 

DURSUN-ALTIPARMAK

Karabük’te Siyaset ısınıyor.  MHP Belediye başkanlığına aday olarak yeniden  %99 Rafet VERGİLİ isminin açıklanması  beklenirken, Saadet Partisinde Osman Soner Malkoç isminin öne çıktığı bu hafta içinde yapılacak değerlendirmeler ile aday isminin açıklanabileceği   iddia ediliyor.

Mehmet CEYLAN ‘ın AK parti adaylığının açıklanması ardından dengelerin değiştiğine dikkat çeken siyasi kulislerde bugün Dursun ALTIPARMAK ismi CHP ile anılınca şok gelişmeler yaşandı.

Altıparmak ismine sıcak olduklarını belirten CHP genel merkez yöneticileri “kazanmak için tüm adaylar ile görüşürüz” derlerken Dursun Altıparmak kendisine gösterilen ilgiden dolayı teşekkür ederek bizim yolumuz artık bellidir dedi.

Altıparmak’ın CHP adaylığı ile ilgili spekülasyon bir gün içinde ötelenirken CHP  adayını Erdal DEMİR olarak açıklamaya hazırlanıyor.

Dursun ALTIPARMAK için aynı senaryolar  daha öncede yapıldığına dikkat çeken siyasi kaynaklar,  “sürekli isminin konuşulması ve partilerde değerlendirmeye alınması dikkat çekicidir” diyorlar.

CHP GENEL MERKEZİ ERDAL DEMİR DEMİŞKEN DURSUN ALTIPARMAK İSMİ ŞOK YARATTI

chpk 002

Siyasi kulisler;  CHP merkez ilçe başkanlığı , Erdal DEMİR ismine rağmen dengeleri değiştirme adına Dursun Altıparmak ismini öne atması parti içinde dengeleri bozabilir görüşünü savunurken bir çok sosyal demokrat “Evet Dursun Altıparmak ismi CHP oylarını toparlabilir doğru ancak Erdal DEMİR en zor dönemde aday olurum diyerek ortaya çıkmışken ona haber vermeden gizli gizli CHP Gn.Merkezine gidip Genel Başkan Yardımcısı Faik Öztırak ile görüşmenin  ne anlamı olabilir bu CHP hep böyle yapıyor , bütünlük yok,strateji yok, proje yok sonra kavgalar başlıyor” diyorlar.

Öte yandan Dursun ALTIPARMAK ismini duyan Erdal Demir’inde madem öyle biz partimizi destekler adaylığımızdan çekiliriz dediği iddia edilirken aynı zamanda  Dursun  Altıparmak’ın da aday olmaması  durumunda Karabük’te CHP nin adaysız kalabilme riskinin olduğu vurgulanıyor.

 

 

 

 

 

Web Tasarım & SEO: Best4SEO