Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

CHP İL BAŞKANINDAN AK PARTİ İL BAŞKANINA CEVAP

CHP den 3 milletvekilinin

CHP den 3 milletvekilinin istifası sonra bir açıklama yapan Ak parti il başkanı Av.İsmail Altınöz’ün açıklamalarına, CHP İl başkanı Abdullah Çakır cevap verdi

Çakır açıklamalarında ‘Hadri Meydan’ çekerken sandığı halkımızın önüne koyalım kim rahatsız hep birlikte bakalım/görelim…” ifadeleri dikkat çekti

İşte Çakır’ın yazılı açıklamasının tam metni,

KAMUOYUNA

Partimizden 3 Milletvekilinin istifası ile ilgili olarak, AKP İl başkanı Sn İsmail Altınöz’ün açıklaması yine merkez ilçe başkanının “kutlama” yorumu  gerçekten manidar olmuş…!

Sayın AKP il başkanı Altınöz, keşke bu duygu ve düşüncelerini kendi partilerinden yakın zaman diliminde istifa eden, Milletvekillikleri yanı sıra  Başbakanlık yapmış, Sayın A.Davutoğu yada  Mali sorumluk üstlenmiş Sayın A.Babacan gibi siyaset İnsanları içinde aynı yorumu/açıklamayı söyleyebilse, o anlayışta olabilseydi.

AKP den istifa edenler FETÖ terör örgütünden, CHP den istifa edenlere kutlama anlayışı, siyasetin hangi noktalara çekilmek istendiğinin de açık bir göstergesidir.

AKP İl Başkanı,

Ülkemizde ki Emeklilerimizin %70 i açlık sınırında, onların sorunları biz dile getirirken çözümler ararken de keşke açıklama yapabilse,  Asgari ücret 2 kişilik bir ailenin geçinebilmesi için açlık sınırının altında olduğunu yine Karabük ve Ülkemizde ki esnaflarımızın sorunlarını dile getirdiğimizde, karşı açıklamalar yapılabilseydi.

 Pandemi sürecinde Esnafımızın ekmek tekneleri kapalıyken,  AKP li vekiller ile ormanlarda, pikniklerde gezmeden dara düşen İnsanlarımızın sorunlarına çözüm arayışı içinde olsalardı Keşke.!

İnsanlarımızın, Kurumlarımızın  ekonomik sıkıntıları yada bir çok başka sıkıntılarında dertlerini bizler dile getirirken de duyarlı olup birkaç kelime edebilselerdi keşke.

Ülke çarşısında,pazarında enflasyon tavan yapmış zamlar artmış, İnsanlarımız geçinemiyorken, bunlarla ilgili de keşke konuşabilseydi..

Bakın Sayın Altınöz, gerçekten CHP politikalarından halkımız rahatsız ise yetki sizlerin elinde, HODRİ MEYDAN  gelin halkımızın önüne sandığı koyalım,  seçim sonunda halkımız kimden rahatsız hep birlikte bakalım/görelim…

Kamuoyuna saygılarımızla”