Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

CHP KARABÜKLÜLERE TEŞEKKÜR ETTİ.

  CHP Karabük İl

 

CHP Karabük İl başkanı Bayram KARADAĞ basın açıklaması yaparak Cumhuriyet Bayramına sokaklarda coşkuyla kutlayan vatandaşlara teşekkür etti. Karadağ  ; “Mustafa Kemal Atatürk’ümüzün Benim iki büyük eserim var ; Biri CUMHURİYET diğeri CUMHURİYET HALK PARTİSİ vasiyetine uyarak Karabük’ümüzde Cumhuriyet Bayramı Kutlamalarına katılan Partililerimize teşekkürü borç biliyorum.” Dedi.

manşet

DSCF4925

 

Yerel seçimler öncesi Karabük ve Safranbolu hariç ilçelerinde belediye başkanlıkları için henüz aday adayları müracaatı alamayan CHP il başkanı Bayram Karadağ ; “ Cumhuriyetimizin 90 yıldönümü kutlamalarına katılan Karabüklü vatandaşlarımıza Teşekkür ediyorum.Türkiye Cumhuriyeti yazıları Devlet kurumlarından birer birer sökülürken Varlığını Türkiye Cumhuriyetine armağan eden Karabüklüler Cumhuriyetin yüreklerinden sökülemeyeceğini göstermişlerdir.” Dedi.

 

 

Parti lokalinde  yaptığı basın açıklamasında ; “Mustafa Kemal Atatürk’ümüzün Cumhuriyet Kimsesizlerin Kimsesidir sözü ile Türkiye Cumhuriyetimiz kurulduğu günden bugüne ayrım yapmadan herkesi eşit görerek Köylü çocuklarını Başbakan , İşçi Çocuklarını Cumhurbaşkanı ; Etnik Köken ayrımı yapmadan Türk Kürt  Laz Gürcü demeden Başbakan Cumhurbaşkanı, Genelkurmay Başkanı olmalarına engel çıkartmamış herkesi eşit görmüş Hiçbir alanda engel olmamıştır. Varlığını Cumhuriyete bağlı olanların Cumhuriyeti zayıflatmaya yönelik çabalarını üzüntü ile izliyoruz.Cumhuriyet Bayramında Cumhuriyet Alerjisi hastalığına yakalanıp hasta olanlara acil şifalar dileyemiyoruz   Cumhuriyet Bayramı Kutlamaları Karabükümüzde Cumhuriyet Halk Partimizin de içerisinde olduğu bir platform tarafından coşku ile kutlandı Cumhuriyet Kutlamalarında Emeği geçen  Cumhuriyet Halk Partimizin İl, Merkez İlçe ve Safranbolu İlçe Yöneticilerimize Partililerimize  Türkiye Gençlik Birliğinin Yüreği büyük gençlerine,  Karabük Barosuna Platformda yer alan Sivil Toplum Örgütleri ve Sendikalara Atatürk Anıtından Karabük Belediyesinin önüne yürüyen Atatürkçü Düşünceye Sahip Halkımıza Cumhuriyetin bir bireyi olarak teşekkür ediyorum. Karabük te Cumhuriyet bayramını kutlayan halkımız göstermiştir ki Cumhuriyet Sahipsiz değildir.Atatürk’ümüzün Cumhuriyeti korumakla görevlendirdiği gençler Görev başındadır. Halkımız Cumhuriyetimizi korumak için her an mücadeleye hazırdır. Cumhuriyet Ülkemiz Durdukça var olmaya devam edecektir.

Yaşasın Cumhuriyet,” diyerek sözlerini noktalayan  Karadağ önümüzde ki günlerde belediye seçimleri için aday çalışmalarının da olacağını ve bunu kamuoyu ile paylaşacaklarını belirtti.

 

 

Web Tasarım & SEO: Best4SEO