Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

CHP Lİ BAŞKANDAN CUMHURBAŞKANLIĞI YİK ÜYESİ M.ALİ ŞAHİN’E MEKTUP…

Karabük’ün Eflani İlçesi CHP

Karabük’ün Eflani İlçesi CHP İlçe Başkanı Ahmet Aytaç Cumhurbaşkanı YİK Üyesi M.Ali Şahin’e bir mektup yazarak “Sn. Devlet Büyüğümüz Mehmet Ali Şahin Bey öncelikle Eflani ve Karabük’e yapmış olduğunuz hizmetlerden dolayı şükranlarımızı arz ederiz. Eflani Halkı olarak bizlerin siz devlet büyüklerimizden bir takım istekleri var.” dedi

Aytaç mektubunda “Bizler şahsi mesele, tayin, terfi değil memleket için nasıl faydalı olabiliriz memlekete hangi yatırımı kazandırabiliriz onun derdindeyiz. Eflani Meslek Yüksek okulunun açılmasında emeğiniz çok büyük iki senedir alt yapısı tamamlanan akademik ve idari personel alan hara ve atları olan Eflani Meslek Yüksek okulun da Atçılık ve Çevre bölümü YÖK tarafından red edilmişti. Gerekli at yapısı tamamlanan bu bölümlerin eylülde açılmasını talep ediyoruz.

-Eflani’miz de Çevre yolu yok. Eflani Karaevli karayolu en son 10 sene önce asfaltlandı. Eflani Karaevli yolunun sıcak asfaltla kapanmasını talep ediyoruz.

-Eflani’de tek Ziraat Bankası ATM’si var. Tek ATM yaşlılar ve engelliler için zor oluyor. Vakıf, Halk gibi devlet bankalarının İlçemize ATM Koymasını talep ediyoruz.

-Eflani’ye Orman İşletme Müdürlüğünün Kurulmasını talep ediyoruz.

Eflani ve Karabük’te Emeğiniz büyük. Eflani’nimize de bekleriz. Saygı değer Başkanım.” ifadelerinde bulundu