Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu KARABÜK’e Geliyor

12 Mart çarşamba gününe

timthumb12 Mart çarşamba gününe Bolu-Düzce-Karabük mitingleri organize eden genel merkez parti teşkilatı Karabük mitingi için birde sürpriz bir ismi daha getirmeyi planlıyor.

Ertesi gün Bartın ve Zonguldak mitinglerine geçecek olan Kılıçdaroğlu’nun Amasra’da kalabileceği de vurgulandı.

Seçim çalışmaları hakkında bilgiler veren CHP Karabük Belediye Başkan adayı Erdal Demir ; ” Partimize önce ben Atatürkçüyüm diyen, Ben milliyetçiyim,Devrimciyim diyen, Laik kalacağım Devletimi seveceğim diyen tüm Cumhuriyetçiler sahip çıkmalı, Önce ben CHP liyim diyenler sahip çıkmalı, CHP liyim ama şu adaya yada bu adaya oy vermeyi düşünüyorum demek demokrasiye inanmamak partisine güvenmemek ile eş değerdir. Bir CHP si vardır Atatürkçülerin partisi birde diğerleri, o diğerleri hepsi birdir, aynı dünyanın sermayenin adamlarıdır, burası ise halk partisidir,halkın partisini savunacaksınız o zaman oyunuzu da Halkın partisi ile paylaşacaksınız” dedi.

Seçim çalışmaları sırasında Sosyal Demokratların tekrar CHP çatısında toparlanmaya başladıklarını dile getiren Demir ; “sağduyulu, Karabük paydasında birleşen herkesi ama herkesi bu onurlu yürüyüşümüzde davet ediyoruz, Dürüstce , aydınlık geleceğe yürüyeceğiz inşallah” şeklinde açıklamalarda bulundu.