Ana Sayfa Arama Yazarlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

CHP SAFRANBOLU İLÇE BAŞKANI ACAR “BU ŞAHSI, YALANLARIYLA, İFTİRA VE MESNETSİZ İDDİALARIYLA BAŞ BAŞA BIRAKIYORUZ”

CHP Safranbolu İlçe Başkanı

CHP Safranbolu İlçe Başkanı Bahtiyar Acar ” bu tür çirkin ve mesnetsiz saldırıları şiddetle kınıyoruz. Bizim partimizde, kişisel çıkarlarının peşinde koşan, hırslarının esiri olan bu tür kişilere yer yoktur.” diyerek disiplin suçu nedeni ile görevden alındığı duyurulan Ahmet Aytaç’ı ağır bir şekilde eleştirdi.

Acar; Aytaç, CHP Safranbolu İlçe Başkanlığı’nı ve Safranbolu Belediye Başkanımız Sayın Elif Köse’yi hedef almaktadır. Bu şahsı, yalanlarıyla, iftira ve mesnetsiz iddialarıyla baş başa bırakıyoruz. Biz işimize bakıyoruz.” diyerek yaptığı açıklamada şöyle dedi;

 

CHP Karabük İl Başkanlığı, 18 Kasım 2023 tarihinde yaptığı açıklama ile Eflani İlçe Başkanı’nın görevden alındığını duyurmuştur. Bu açıklamanın ardından CHP Eflani Eski İlçe Başkanı, sosyal medya üzerinden sürekli yalan, karalama ve iftira dolu paylaşımlarda bulunarak, CHP Safranbolu İlçe Başkanlığı’nı ve Safranbolu Belediye Başkanımız Sayın Elif Köse’yi hedef almaktadır.

CHP Safranbolu İlçe Başkanlığı olarak, bu tür çirkin ve mesnetsiz saldırıları şiddetle kınıyoruz. Bizim partimizde, kişisel çıkarlarının peşinde koşan, hırslarının esiri olan bu tür kişilere yer yoktur.

Bu şahsı, yalanlarıyla, iftira ve mesnetsiz iddialarıyla baş başa bırakıyoruz. Biz işimize bakıyoruz.

Safranbolu’da Belediye Başkanımız Sayın Elif Köse ile birlikte, 31 Mart 2024 seçimlerinde bir kez daha tarih yazmak için çalışıyoruz. Yarım kalan projelerimizi tamamlamak ve sosyal belediyecilik anlayışı ile halkımıza hizmet etmenin çabası içerisindeyiz. Biz birilerinin koltuk sevdası ve kişisel hırslarıyla ilgilenmiyoruz.”