Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

CHP SAFRANBOLU’DA “MUSTAFA EREN” DİYOR

Cumhuriyet Halk Partisi, Safranbolu’da

Cumhuriyet Halk Partisi, Safranbolu’da Mustafa Eren’i aday göstermeye mi hazırlanıyor. CHP Genel Merkezi telefon anketi yaptırdığı ve Safranbolu’da adayını bu anket sonuçlarına göre belirlemeye çalıştığı iddia edildi

 

BU AKŞAM SAFRANBOLU TEŞKİLATI TOPLANIYOR

Untitled-2

Safranbolu için anket yapan CHP Genel merkezi 3 belirlenen aday haricinde Mustafa Eren’in de ankete dahil ettiği ve neticesinde , “Mustafa EREN isminin” önde çıktığı iddiası ile aday olarak göstermeye hazırlanıyor.
CHP Genel Merkezine yakın kaynaklara göre Mustafa Eren’i Safranbolu’dan Belediye Başkan Adayı olarak göstermeye karar verdiği bunu da Genel Başkan aracılığı ile Karabük İl Başkanlığına deklare ettiği iddia edildi.
Son yapılan anketlerde Mustafa Eren’i CHP’den aday olarak görmek ister misiniz sorusuna ise yüksek oranda “Evet” cevabı verildiği dolayısı ile tabanın sesine kulak vermek gerek dendiği belirtilirken bu akşam ( Çarşamba) CHP Safranbolu teşkilatı ve İl Başkanı Bayram Karadağ acil toplantı yapma kararı aldı.
Mustafa Eren’in Genel Merkez tarafından aday gösterilmesi halinde, CHP Safranbolu teşkilatının toplu olarak istifa etme kararı alabilecekleri iddiaları sonrası İlçe başkanlığı için Osman Nuri BAL’ın isminin geçtiği hatta İlçe yönetimine atanacak isimlerin hazır olduğu iddia edildi.

3 ADAY BEKLEMEDE

Öte yandan resmi başvuru yapan diğer 3 adayın beklemede olduğu ortaya atılan iddiaları yakından takip ettiği öğrenildi. Adaylar ile Genel Başkan Yardımcısı Adnan Keskin’in görüşeceği ve parti tabanından gelen talepler üzerine bu tür bir eğilime gidileceği belirtileceği de ifade edildi.

Web Tasarım & SEO: Best4SEO