Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

CHP TABANINDA ERDAL DEMİR SEVGİSİ

 CHP KARABÜK BELEDİYE BAŞKAN

 CHP KARABÜK BELEDİYE BAŞKAN ADAYI ERDAL DEMİR KARABÜK’Ü SESSİZ GEMİSİ CUMHURİYET HALK PARTİSİNE HAREKET KAZANDIRDI.  PARTİLİLER EN SON İSMAİL YILMAZ VE ŞÜKRÜ TURAN ADAYLIKLARINDAN SONRA İLK KEZ MEMNUNİYETLERİNİ DİLE GETİRİRLERKEN SOSYAL DEMOKRATLARDA TOPARLANMA SÜRECİ BAŞLADI DİYORLAR.

CHP ESKİ TÜFEKLER ; ” BİZ GEÇTİĞİMİZ DÖNEM PARTİMİZDE Kİ SAĞ KÖKENLİ BİR ADAYA OY VERMEMEK İÇİN SAĞIN BAŞKA RADİKAL BİR ADAYINA OY VERDİK, HATAMIYDI  HATAYDI,  ŞİMDİ O HATAYI İŞLEMEYECEĞİZ  , PARTİMİZE KUAVA-Yİ MİLLİYE RUHU İLE SAHİP ÇIKACAĞIZ BU KENT EMEKLİ VE EMEKÇİ KENTİ İSE BU PARTİNİN EN KÖTÜ ANA MUHALEFET PARTİSİNE YAKIŞIR KONUMA GELMESİ ESASTIR” DİYORLAR

 

68344_650250595020600_831686351_n

Sivil Toplum Kuruluşlarını ziyaret ederek seçim çalışmalarına hız kazandıran Demir, sırasıyla Karabük Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Sedat Namal’ı ve Karabük Esnaf Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Atilla Aygün’ü ziyaret etti.

Karabük Cumhuriyet Halk Partisi Belediye Başkan Adayı Erdal Demir  “Seçim projelerini detayları ile hazırladık, Karabük’te artık afaki projelere gerek yok benim vatandaşımın yolu yoksa, kaldırımı yoksa,   mahallesinde peyzaj  sorunu varsa , kentin girişinde nereye geldik deniyorsa  bu kentte yapılacaklar bellidir o zaman ” dedi

Demir  Emeklim sokaklarda gezerken sorunları kendi arasında konuşuyor, gidip milyon dolarlar basıp proje yapmak yerine biz vatandaşımız ne diyor ona bakıyoruz bu anlamda projeler geliştiriyoruz  diyerek bu arada kentin lokomotif güçlerine ziyaretlerde bulunuyoruz dedi.

1522252_787600697923550_1677318402_nCHP Karabük Adayı Erdal Demir, TSO Başkanı Sedat Namal’dan oda çalışmaları ve Karabük’ün ticaret ve sanayi kesiminin sorunları hakkında bilgiler aldı.

Demir “Karabüklü tüccara ve sanayiciye siz oda yöneticileri olarak sahip çıkıyor, sorunlarını çözmeye çalışıyorsunuz ama siyasilerin desteğini biz yeterli bulmuyoruz. Özellikle yerel yönetim, tüccar ve sanayicinin sorunlarını hep göz ardı etmiştir. Haddehanelerin şehir dışına çıkarılması ile ilgili diğer adaylar bazı söylemlerde bulunuyor ama ilk önce bu haddelerin yeterli kapasitede çalışabilmesi için kütük gibi hammaddeyi bulmasında yaşadıkları sorunları gidermeliyiz. KARDEMİR A.Ş’nin Karabük’teki haddelerin tam veya yarım kapasite çalışması için yeterli kütüğü sağlamasında formüller oluşturulmalıdır. Haddelere çalışma kapasitesi için yeterli kütüğün garantisi verilmeli ve haddeler için ayrı bir Organize Sanayi Bölgesi kurulmalıdır. Ayrıca haddelerin sorunları giderilerek istihdam sağlamasının önünü açmalıyız. Karabük’teki haddeler tam kapasite çalışsın, bir KARDEMİR kadar işçi istihdam edebilirler.” Diye konuştu.

 

Web Tasarım & SEO: Best4SEO