Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

CUMHURBAŞKANINDAN, ÖZKAN ÇETİNKAYA PROJELERİNE TAM DESTEK

Cumhurbaşkanı ve AK Parti

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin Albay Karaoğlanoğlu Caddesi’nde düzenlenen mitinginde, Özkan Çetinkaya’ya ve projelerine sahip çıktı

Alanda 46 bin Karabüklü bulunduğu bilgisini aldığını aktaran Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Bu ne demektir, 31 Mart akşamı inşallah Karabük’te zaferi beraber kutlayacağız. Karabük, Cumhuriyet’imizin yurdu demir ağlarla örme, bu hedefin ilk meyvelerinden biri olarak milletimizin gıpta ettiği bir iftihar tablosudur.” açıklamasında bulundu.

“Gar Park’ı hayata geçirmekte kararlıyız”

Karabük’ün 31 Mart’ta sandıkta çok daha yüksek oy oranlarıyla yanlarında olacağına inandığını vurgulayan Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Şehir merkezindeki devlet demir yolları tesislerini de gar park olarak şehrimize yeni bir nefes alanı olarak kazandırmakta kararlıyız.” açıklamasında bulundu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Ben Cumhurbaşkanı olarak ekibimle çok çalışacağım ve yerel yönetimlerle el ele vereceğiz. Allah’ın izniyle Karabük’ü çok daha farklı bir yere taşıyacağız.” dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, mitingdeki konuşmasının ardından, partisinin Karabük il ve ilçe belediye başkan adaylarını sahneye çağırarak vatandaşları selamladı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, miting alanına gelişinde vatandaşlarla sohbet etti, çocuklara oyuncak ve hediyeler verdi.

Miting alanına, “Senin yolunda hep olduk, sevdanla kavrulduk, biz bu gençlik aşkıyla bir tek sana vurulduk”, “Aynı yoldan geçtik, aynı sudan içtik sen dik dur Reis, Karabük için ant içtik” yazılı afişler asıldı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, mitinglerde kullandığı tırın içinde yer alan haritada Karabük’ün de üzerini raptiyeyle işaretledi.

Mitinge Adalet Bakanı Yılmaz Tunç, Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, AK Parti Genel Sekreteri Fatih Şahin, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Yusuf Ziya Yılmaz, AK Parti Karabük Milletvekilleri Cem Şahin, Ali Keskinkılıç, AK Parti Karabük İl Başkanı Ferhat Salt, AK Parti Karabük Belediye Başkan adayı Özkan Çetinkaya, partililer ve vatandaşlar katıldı.

Web Tasarım & SEO: Best4SEO